Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

18:13 30.03.2022

Професійне навчання

Якщо ви маєте бажання та можливість отримати нову професію або певні знання та навички - звертайтесь до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості! Поступово, на скільки це можливо в умовах війни, Одеський центр професійно-технічної освіти відновлює набір на навчання за професіями та на курсах  цільового призначення, аби разом відбудувати нашу любу Україну! Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.

15:36 24.03.2022

До уваги тих, хто шукає роботу!

Публікуємо нові пропозиції праці на підприємствах Білгород -Дністровщини, які надійшли до служби зайнятості:

15:19 24.03.2022

До уваги роботодавців!

У зв'язку зі зростанням у місті Білгород-Дністровський та Білгород-Дністровському районі кількості вимушених переселенців, які шукають роботу, Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості просить оперативно повідомляти про потребу ваших підприємств у працівниках!

08:21 24.03.2022