Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

Крок до професійного зростання

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію. Для роботодавців – це шанс мати необхідний кваліфікований персонал.

09:17 11.04.2024

З 1 квітня збільшено розмір компенсацій роботодавцям

З 1 квітня 2024 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 8000 гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою. Зокрема, підвищиться максимальний розмір компенсацій роботодавцям:

10:20 08.04.2024

Інформування студентської молоді про грантові програми

Час не стоїть на місці, все змінюється — змінюється і ринок праці. Молодь все більше цікавить власна справа, яка приносить задоволення. Проте втілити самостійно ідею після ВНЗ важко, оскільки фінансової подушки немає та і знань бракує. Та все, що здається мріями – одного дня, маленькими кроками, може стати реальністю.

11:55 25.03.2024