A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

Як роботодавцям отримати компенсацію за працевлаштування ВПО

Послуга призначена для компенсації роботодавцю витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (Постанова КМУ від 20 березня 2022 року № 331). Компенсація надається у розмірі 6 700 гривень щомісяця за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.

14:35 17.11.2023

Робоча зустріч в Маразліївській ОТГ

Білгород-Дністровською філією Одеського обласного центру зайнятості укладена угода про співпрацю з Маразліївською об’єднаною територіальною громадою, де, зокрема, передбачено одну з ефективних форм сприяння зайнятості безробітних - організацію громадських робіт.

08:37 10.11.2023

Ваучер на навчання за напрямом «Психологія»

У жовтні 2023 року до фахівців Білгород-Дністровської філії Одеського ОЦЗ надійшла онлайн-заявка щодо можливості отримання ваучера на навчання, саме так відбулося знайомство з  пані Оксаною.

08:34 10.11.2023

Робочі зустрічі в ОТГ

Днями були проведені чергові виїзні заходи в.о. директора Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості Ніни Принц, начальника відділу рекрутингу, взаємодії з роботодавцями Альони Васильченко, заступника директора філії Наталії Кавалєрової та начальника відділу кар’єрного консультування Анастасії Земляної-Украінчук в Мологівську та Сергіївську об’єднані територіальні громади.

14:25 01.11.2023

Підтримка ментального здоров’я

Не можна від усього втекти, завмерти в часі, викреслити все зі свого життя. Важливо вміти долати все «тут і тепер». Щобільше ми піклуємося про наше психічне здоров’я, то легше нам жити в цьому швидкозмінномусвіті..

14:23 01.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора