Новини Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ви власник бізнесу і наймаєте працівників без трудового договору? Будьте готові витрачати час і ресурси на навчання – досвідчені спеціалісти до вас не підуть або швидко знайдуть краще місце. Вам буде складніше отримати банківські кредити, інвестиції. А в разі перевірки інспекції праці на вас можуть накласти відчутний штраф.

14:34 14.09.2020

Неформальне навчання за професією «кухар»

Тобі подобається частувати інших смачними стравами та вигадувати нові рецепти?  Маєш досвід роботи кухарем, але не маєш свідоцтва? Тоді наша пропозиція саме для тебе!

10:57 19.08.2020

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

11:12 14.08.2020

До уваги громадян!

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості відновлює прийом громадян

08:33 12.08.2020

Небезпеку видно не одразу

«Торгівля людьми», «рабство», коли чуєш  ці слова, зазвичай перед очима постають давні міста, могутні імперії…Але на  превеликий жаль, це не частина історії, а  глобальна проблема сьогодення. Будь-хто та будь-коли може стати жертвою торговців людьми.  Так, за оцінками представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ), починаючи з 1991 року, понад 230 000 українців  зазнали цієї біди.

08:36 03.08.2020