Новини Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

Семінар для безробітних, які перебувають на обліку більше року

14.07.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний захід із залученням соціальних партнерів: державним виконавцем Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Богданом Балінським.

08:14 19.07.2021

«ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ВАЖЛИВА ТЕМА СЬОГОДЕННЯ!»

Надзвичайно актуальним і важливим на сьогодні є питання легалізації виплати заробітної плати, цивілізованого оформлення трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників. Працівник отримуючи нелегальну винагороду позбавляє себе права на соціальні виплати, зокрема, на допомогу по безробіттю, на матеріальне забезпечення в разі втрати працездатності, у разі нещасного випадку на виробництві, а також зменшуються платежі до державного та місцевих бюджетів.

11:41 07.07.2021

Навчання за професією перукар

У наш час перукар має бути  справжнім художником, прагнути, щоб зачіска відповідала характеру та темпераменту клієнта. Пропонуємо здобути професію «перукаря» в Одеському центрі  професійно-технічної освіти  за направленням Державної служби зайнятості.

08:08 05.07.2021

День молоді

Людина ніколи не знає де і що на неї чекає. Іноді це приємні сюрпризи життя, іноді – не дуже. Іспити долі загартовують нас і роблять міцнішими. Та найголовніше в житті - не опускати голову, адже в такому разі ми не зможемо побачити «вихід із темряви», або наступну можливість наблизитися до своєї цілі. Служба зайнятості прикладає чимало зусиль для того, щоб полегшити одне з найголовніших питань – успішне працевлаштування.

14:54 30.06.2021

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ

Людина весь час чогось хоче. І, здавалося б, це так просто – знати свої бажання. Але, далеко не кожному, легко визначитися з глобальними цілями, відповідно, і шляхом їх досягнення.

10:10 30.06.2021

Семінар для вивільнюваних працівників

25.06.2021 року відбувся семінар для вивільнюваних працівників комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровської районної ради".

10:07 30.06.2021

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

17.06.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела семінар з орієнтації на службу в ЗСУ, із залученням соціальних партнерів - представників Білгород-Дністровський об'єднаного міського військового комісаріату.

15:23 18.06.2021

Індивідуальне тестування школярів

Із закінченням навчального року, кількість школярів, бажаючих пройти профорієнтацію, в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості, значно зросла. Учні, за допомогою спеціаліста з профорієнтації Валентини Касаткіної-Белікчі, реєструються в консультаційній мережі «Моя професія», проходять тестування, безпосередньо в ЦЗ, або вдома. Також, бажаючі профорієнтуються за методикою Д. Клімова, а після отримують роз’яснення та консультації від спеціаліста ЦЗ.

15:16 18.06.2021