Новини Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) робота Білгород – Дністровського міськрайонного центру зайнятості тимчасово буде здійснюватись в дистанційному режимі.

10:53 18.03.2020

ПОТРЕБА РИНКУ ПРАЦІ В РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЯХ

Ні для кого не секрет - на сьогоднішній день, в пошуку професії молодь керується престижністю та фінансовою винагородою за працю. І мало хто замислюється над тим, що, отримавши робітничу професію, шанси успішного працевлаштування, в багатьох випадках, набагато вищі.

08:26 06.03.2020

ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДИСКУСІЇ

Одним з пріоритетних напрямків роботи Білгород-Дністровського центру зайнятості є робота з молоддю. Значні зусилля  центр зайнятості направляє на пошук ефективних форм підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку робочої сили з урахуванням її здібностей і можливостей, розвитку соціально-економічної ініціативи особи.

14:42 13.02.2020

Наш успіх у співпраці

Білгород-Дністровський центр зайнятості  протягом січня місяця 2020 року активно проводив роботу щодо  впровадження  елементів  Інституту «Консультант роботодавця».

08:28 11.02.2020