Новини Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

Профконсультаційний захід

24.02.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний захід разом з державним виконавцем  Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Богданом Балінським.

16:40 25.02.2021

Презентація навчального закладу

Нерішучість часто грає з нами злий жарт. Скільки втрачено моментів через це, скільки творчих робіт залишились нікому невідомими, скільки посад зайняли інші люди?!

16:33 25.02.2021

Важливий вибір для кожного

Найкращий підсумок, який може зробити людина – «Я ні про що в житті не шкодую». Але ж як часто ми озираємось на минуле і прагнемо щось змінити?.. Жалкуємо через несказані слова, неправильний вибір, втрачені можливості. Саме для того, щоб уникнути даремних жалкувань, слід виважено робити кожен крок в житті, не втрачаючи жодної можливості.

11:16 24.02.2021

Жінка - кар'єра та життя

Представниця прекрасної половини людства, слабка та тендітна, чуйна і ніжна, терпляча і мудра, хитра і гнучка. Всі ці характеристики сотні років уособлювалися в одному слові - «Жінка». Але сьогодні, щоб описати жінку, слід додати до вищевказаного – цілеспрямована, самостійна, незалежна, самодостатня. В ХХІ столітті жінка ні в чому не поступається чоловіку, але при цьому залишається музою, берегинею сімейного вогнища, матір’ю.

11:13 24.02.2021

Детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин

Легалізація трудових відносин – одне з найважливіших питань, яке перебуває на постійному контролі Головного управління Держпраці в Одеській області, державних органів виконавчої влади, місцевої влади та самоврядування, а також правоохоронних органів.

11:11 24.02.2021

Можна кричати, що життя несправедливе, а можна зібратись і змінити його

В рамках святкування Всесвітнього дня соціальної справедливості, 18 лютого 2021 року у Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбувся тематичний захід для засуджених, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі. До інформаційного семінару  долучилися фахівці Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб та  Білгород-Дністровського бюро правової допомоги.

11:32 23.02.2021

Презентація Національної академії Державної прикордонної служби України

Дуже часто люди скаржаться на те, що господиня доля не нагородила таланом і дуже рідко удача спіткає їх. Це відбувається через те, що такі речі, як виграш у лотереї, або велика фінансова знахідка, зазвичай, не стається з кожним першим і, навіть, з кожним сотим. Але ж везіння це не лише матеріальні речі, які нам «впали з неба», - це відбувається в самих простих речах, потрібно лише зупинитися і побачити.

12:33 19.02.2021

Тренінг до акції "Жінки у професії: кар'єра та життя"

17.02.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг до інформаційної акції "Жінки у професії: кар'єра та життя". Головною метою стало консультування  стосовно відкриття власної справи за допомогою служби зайнятості. Спеціаліст також звернула увагу на  державну кредитну програму "Доступні кредити 5-7-9%". До заходу  долучились: фахівець Broker Service Group та жінки, які відкрили власну справу за сприяння Державної служби зайнятості.

09:41 19.02.2021