Новини Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

Урок реального трудового життя

Щорічно перед випускниками шкіл України постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу вступити?», «Які іспити складати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а й їх батьків. В сучасних умовах розвитку ринкових відносин в Україні, ринку праці, нових форм власності, безробіття і конкуренції, своєчасний і обґрунтований вибір молоддю професії, навчального закладу, набуває все більшого економічного і соціального значення.

14:25 12.10.2021

Інформування осіб, що підлягають вивільненню фахівцями Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

У нашому житті трапляються ситуації, коли «гладка» кар’єрна дорога може раптово завести в темні хащі. Це не означає, що потрібно відмовитися від кар’єрних планів та пливти за течією. В умовах змін можна успішно адаптуватися, планувати та будувати своє  професійне майбутнє.

14:22 12.10.2021

БУДУЙ КАР’ЄРУ РАЗОМ ІЗ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ

До декади профорієнтації "Будуй кар'єру разом із службою зайнятості" спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровсього міськрайонного центру зайнятості провели ряд заходів для безробітних та учнівської молоді, серед яких були профінформаційні заходи, профконсультаційні, профвідбір, тренінги та інтерактивний захід.

12:16 04.10.2021

Груповий профвідбір для подальшого навчання

28.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг – семінар «Груповий профвідбір для подальшого навчання» до декади профорієнтації «Будуй кар'єру разом зі службою зайнятості».

10:46 29.09.2021

Тренінг комунікативних навичок

22.09.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела тренінг комунікативних навичок.

09:48 24.09.2021