Новини Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

Працевлаштування суб’єктів пробації – запорука зниження рівня злочинності

Громадяни, що перебувають на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі Філії Державної установи «Центр пробації», потребують всебічної допомоги: психологічної, правової , а насамперед  допомоги у працевлаштуванні.

09:31 10.11.2022

Інформування про новації на ринку праці

Той, хто володіє інформацією, – володіє світом. Нині цей вислів як ніколи актуальний. У зв’язку з останніми змінами на ринку праці, зараз як ніколи стало важливим інформування клієнтів служби зайнятості: як  шляхом  індивідуальних консультацій, так і під час групових заходів.

11:08 08.11.2022

Професійне навчання у жовтні 2022р

Представляємо вашій увазі орієнтовний графік формування навчальних груп у жовтні 2022 року в «Одеському центрі ПТО ДСЗ»! Запрошуємо отримати цікаві та актуальні професії, або вдосконалити певні навички!

21:54 27.09.2022

Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників

Кожен педагогічний працівник зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень та педагогічну майстерність. Реалії сьогодення (воєнний стан, карантинні обмеження тощо) вимагають від сучасних вчителів володіти інноваційними методиками, адаптуючиcь до нових знань, техніки й технологій. Саме тому ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розробив в рамках курсів цільового призначення навчальні програми для осіб, які працюють у сфері освіти.

21:47 27.09.2022