Новини Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

Комплексне консультування – запорука успіху у працевлаштуванні

В Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості регулярно проводяться семінари, тренінги, вебінари  до яких долучаються соціальні партнери.

11:42 30.10.2020

Тижня профорієнтації з 21 по 25 вересня 2020 року

Відомий американський письменник Марк Твен зазначав: «Два найважливіші дні у твоєму житті: день, коли ти з’явився на світ, і день, коли ти зрозумів навіщо». Безперечно, кожен  ставив собі питання, яку професію обрати та у якому напрямку рухатися. В сучасному світі побудова кар’єри стає обов’язковою умовою самореалізації.

00:19 30.09.2020

Міськрайонним центром зайнятості проведено заходи Тижня профорієнтації в навчальних закладах громади

Людина, зазвичай, ставить собі цілі, досягає їх, ставить нові – вищі. Це нормальний кругообіг життя - хотіти і прагнути більшого. Але що, як ти не знаєш чого хочеш? Як досягти успіху, якщо ти не розумієш в якому напрямку іти?

12:25 28.09.2020

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ви власник бізнесу і наймаєте працівників без трудового договору? Будьте готові витрачати час і ресурси на навчання – досвідчені спеціалісти до вас не підуть або швидко знайдуть краще місце. Вам буде складніше отримати банківські кредити, інвестиції. А в разі перевірки інспекції праці на вас можуть накласти відчутний штраф.

14:34 14.09.2020

Неформальне навчання за професією «кухар»

Тобі подобається частувати інших смачними стравами та вигадувати нові рецепти?  Маєш досвід роботи кухарем, але не маєш свідоцтва? Тоді наша пропозиція саме для тебе!

10:57 19.08.2020

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

11:12 14.08.2020