Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

Одеська обласна державна адміністрація Одеський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі

Пільгове кредитування На теперішній час по Програмі «Власний дім» суми кредитів складають: до 400,0 тисяч гривень на спорудження нового житлового будинку з надвірними підсобними приміщеннями; до 300,0 тисяч гривень для придбання готового або незавершеного будівництвом житла з надвірними підсобними приміщеннями; до 250,0 тисяч гривень у разі добудови незавершенного будівництвом житла та для реконструкції житлового будинку та надвірних підсобних приміщень, до 100,0 тисячгривень у разі спорудження інженерних мереж з підключенням їх до існуючих комунікацій. до 500,0 тисяч гривень – на капітальний ремонт житлових та нежитлових приміщень, придбання сільськогосподарської техніки, мініцехів, обладнання, житлових, нежитлових приміщень, для впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів (у тому числі утеплення фасаду, даху будинку, квартири, житлових, нежитлових приміщень, встановлення та ремонту даху, заміни дверей, вікон, тощо); для розвитку сфери послуг туризму (у тому числі сільського, зеленого тощо); для розвитку тваринництва, птахівництва, бджільництва, рослинництва, рибного, особистого селянського господарства тощо; фермерських господарствам для будівництва інженерних мереж (газопостачання, водопостачання, водовідведення, електрозабезпечення, опалення, встановлення твердопаливних котлів тощо) з підключенням до існуючих комунікацій і за їх межами (індивідуально); до 150,0 гривень на навчання, перепрофілювання. Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які підтвердили свою платоспроможність, постійно проживають (або за умови переселення для постійного проживання) у селі, селищі, місті Одеської області: в першу чергу військовослужбовці, учасники бойових дій, учасники проведення антитерористичних операцій (АТО), та/або учасники проведення Об’єднаних сил (ООС), внутрішньо переміщені особи, житло яких знищене або пошкоджене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації або перебуває на окупованій території та інші категорії громадян. Про порядок оформлення та видачі кредитів більш детальну інформацію можна отримати на сайті комунального підприємства https://fondsts.od.gov.ua/ та за телефонами (048) 725-21-09; 067-654-23-63 (вайбер) (кредитно-фінансовий відділ).

12:22 28.02.2024