Новини Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

Новий сервіс державної служби зайнятості

Білгород-Дністровський центр зайнятості продовжує роботу з підприємствами в частині втілення в роботу елементів Інституту «Консультант роботодавця».

08:29 24.01.2020

Зростання безробіття чи сезонні коливання: ситуацію коментує служба зайнятості

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%.

08:27 24.01.2020

Інформуємо, спілкуємося, обговорюємо…

В сучасних умовах жорсткої конкуренції на ринку праці особливо гостро стає питання працевлаштування соціально - незахищеної категорії громадян. З метою вирішення питання зайнятості населення міста, соціального захисту громадян з числа вразливих верств населення Білгород-Дністровський центр зайнятості тісно співпрацює з кадровими службами підприємств, організацій, установ та проводить інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання 5% нормативу по працевлаштованим громадянам, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та 4% нормативу по працевлаштованим особам з інвалідністю.

15:35 16.01.2020

Шановні роботодавці!

Доводимо до Вашого відома, що з 08 січня 2019 року набрали чинності зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2015 року № 271).

14:54 24.12.2019