Новини Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості

Груповий профконсультаційний захід із залученням соціальних партнерів.

У всі часи працьовиті люди вважалися сильними та значущими. Головне — це знайти своє покликання, своє ремесло. Адже без праці життя просто перетворюється в існування. Так все навколо втрачає свій сенс і свої барви. Всіляка праця прикрашає людину, якщо вона робить корисну, добру справу. Тому Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості систематично розширює коло заходів, аби допомогти безробітним знайти роботу.

15:06 20.01.2022

Тестування для перевірки збігів учнівського вибору майбутньої професії

Служба зайнятості – унікальна система допомоги в самореалізації. Ми допомагаємо визначитись із своїми побажаннями, шукаємо вам роботу, навчаємо вас, проводимо тренінги та семінари, навички з яких стануть в нагоді не тільки в професійному, але й в повсякденному житті. Вам залишається тільки обрати послугу, яка буде корисною саме для вас.

08:23 17.01.2022

Неформальне навчання у січні 2022р.

Запрошуємо до «Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», на базі якого у Вас є унікальна можливість підтвердити результати неформального навчання за професією «кухар» 3-6 розряду та  отримати свідоцтво встановленого зразка.

09:29 10.01.2022

Звертаємо Вашу увагу на графік формування навчальних груп у січні 2022 року!

У новому році змініть своє професійне життя на краще, отримавши затребувану професію на регіональному ринку праці. Для зареєстрованих безробітних навчання - безоплатне, для громадян з числа не безробітних - навчання на платній основі.

09:21 10.01.2022

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ !!!

Не пізніше 01 лютого після звітного року, роботодавці подають до служби зайнятості звіт “Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню”. (Наказом Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2013 року № 271 затверджено «Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»).

08:36 10.01.2022

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ – ЦЕ АКТУАЛЬНО!

Службою зайнятості постійно проводиться інформаційна робота як з роботодавцями, так і з шукачами роботи щодо дотримання вимог законодавства про працю, особливості укладання трудових договорів між працівником і роботодавцем та відповідальності за порушення законодавства про працю.

15:18 22.12.2021

Професійне навчання

Звертаємо Вашу увагу на графік формування навчальних груп у грудні 2021 року! Зробіть найкращий  новорічний подарунок  та змініть своє професійне життя на краще, отримавши затребувану професію на регіональному  ринку праці.

15:15 22.12.2021