Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І півріччя 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І квартал 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

Тренінг «Мої професійні Я»

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є професійна орієнтація населення. Адресність і своєчасність профорієнтації допоможуть серйозно й виважено підійти до вибору професії. А вдалий вибір, як відомо, дає змогу знайти роботу по душі.

14:33 22.07.2021

Історичний екскурс

День Хрещення Київської Русі – України – державна пам’ятна дата, що відзначається в Україні щорічно у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

14:46 20.07.2021

Інформаційний захід на тему «Втрата права користування житловим приміщенням»

Досить часто у громадян виникають труднощі щодо зняття з реєстрації у власному будинку чи квартирі особи, яка не є власником, не проживає протягом певного часу і добровільно звернутись у відділ державної реєстрації для зняття з реєстрації місця проживання не бажає. В такому разі вирішити дану проблему і визнати особу такою, що втратила право на користування житловим приміщенням можливо за рішенням суду.

10:48 14.07.2021

Година – спілкування «Сім’я. Цінності мого життя»

Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

14:43 08.07.2021

Сімейні цінності

Збереження та захист традиційних сімейних цінностей - невід'ємна складова та передумова соціального процвітання.

16:27 06.07.2021

Наркотична залежність

Останнім часом проблема  наркоманії стала дуже актуальною, проблема наркотиків крокує по світу все більш і більш упевнено. Якщо раніше наркотики вживали одиниці, і багато хто з них міг жити з цією звичкою досить довго, то зараз наркоманія стає масовою, а з поширеннямвеличезної кількості синтетичних наркотиків, які є дуже доступними і популярними серед молоді, це зло стало робити замах на найбільшу цінністьлюдства – дітей і молодих людей.Наркотичні речовини в наше століття інформаційних технологій стають доступні через мережу інтернет, особливо соціальні мережі

13:42 02.07.2021

Роль мотивації в житті людини

У кожної людини є свої цілі, яких він згодом бажає досягти. Один хоче зайнятися спортом і привести своє тіло в порядок, інший бачить сенс в успішному бізнесі, який забезпечить добробут, третій прагне отримати права на водіння автомобіля .... У кожного цілі різні, але далеко не у всіх виходитьїх реалізувати змінівши своє життя на краще. Так у чому ж справа?

11:02 02.07.2021

Захід до Дня Конституції України

З метою формування правової культури, виховання громадської свідомості та поваги до Основного закону України 24червня 2021 року в приміщенні Білгород-Дністровської центральної міської бібліотеки імені М. Горького для підоблікових   Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області було проведено семінардо Дня Конституції України.

14:42 30.06.2021

Пенітенціарна пробація в дії

Пенітенціарна пробація – важливий елемент успішного старту на шляху соціальної інтеграції  колишніх засуджених у суспільство. Від того чи буде цей старт підготовлений, ґрунтовний  (підкріплений  шляхами - ресурсами для вирішення можливих потреб після звільнення)  залежить успішність  повернення до суспільства  осіб, що довгий час знаходилися поза ним. Також,  важливим  в роботі з особами, що перебували поза звичним середовищем є взаємодія всіх суб’єктів, функціями яких є ресоціалізація засуджених.

15:12 18.06.2021

Всесвітній день донора.

Кожного року 14 червня  в світі відзначається Всесвітній день донора, тому напередодні  співробітники Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області долучилися до порятунку людського життя і здали кров для потреб місцевої лікарні.   Своїм вчинком працівники органу пробації намагалися власним прикладом  привернути  увагу громадськості та небайдужих громадян до проблем з дефіцитом крові та продуктів крові й рятувати життя  інших, віддаючи невелику частинку себе.    Медики подякували донорам за таку підтримку та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

15:13 11.06.2021