Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І півріччя 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І квартал 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

Виховна година на тему: «Твій біль, Україно, - Чорнобиль»

26 квітня 1986 року... Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.

10:59 28.04.2021

Управління гнівом

Усі люди здатні відчувати і виражати злість і гнів, та завдяки життєвому досвіду ми реагуємо по-різному на те, що викликає у нас незадоволення. Гнів - це абсолютно нормальна людська емоція та неконтрольовані прояви можуть викликати непотрібну агресію.

12:29 26.04.2021

Міжнародний день пам’ятників та історичних місць

18 квітня щороку відзначається Міжнародний день пам'яток і визначних місць. Напередодні, 15 квітня 2021 року журналіст та краєзнавець, редактор газети «Торнадо-ПРЕСС» Олександр Маркевич провів для під облікових Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації, захоплюючу лекцію про культурні пам’ятки та історичні місця Аккермана.

15:56 19.04.2021

Зустріч з представником бюро правової допомоги

З метою підвищення правової  обізнаності громадян  13 квітня 2021 року начальником  відділу Білгород - Дністровського бюро правової допомоги Оленою Боян, для суб’єктів пробації Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області був проведений правопросвітницький захід на тему «Порядок отримання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи».

22:23 13.04.2021

Зустріч з представником центру зайнятості

З метою надання  профінформаційних консультацій 8 квітня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі провела семінар для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі пробації.

08:25 09.04.2021

Здоров’я для всіх!

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я.  Традиційно в цей день проводяться заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань.

22:11 06.04.2021

Виховна година на тему «Крок у доросле життя»

19 березня поточного року в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області в рамках Дня контролю психологом Оленою Чумак та старшим інспектором відділу пробації Оленою Кузнецовою спільно з представником відділу ювенальної превенції Білгород-Дністровського РВ ГУНП  в Одеській області Оксаною Квачук для  підоблікової неповнолітньої, була проведена виховна година на тему «Крок у доросле життя».

23:48 19.03.2021

Правопросвітницький захід «Порядок безоплатного отримання земельної ділянки»

Як реалізувати своє право на безоплатне  отримання земельної ділянки у власність, сьогодні 11 березня 2021 року в приміщенні Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, начальником  відділу Білгород - Дністровського бюро правової допомоги Оленою Боян, для суб’єктів пробації, був проведений правопросвітницький захід «Порядок безоплатного отримання земельної ділянки».

15:20 12.03.2021

Тренінг на тему "У зоні довіри"

Сім’я як стійкий соціальний інститут стоїть біля витоків формування особистості. Річ не лише в тім, що виховання в ній є первинним щодо інших суспільних форм виховання, суттєвий чинник полягає в тому, що сімейні виховні взаємини складаються й функціонують на основі близькості людей, їхніх родинних зв’язків, довіри, любові, спільності побуту. Реалізація сім’єю виховних можливостей здійснюється через різні, - зокрема й виховні взаємини, які складаються між її членами. Ці взаємини є взаємодією, під час якої здійснюється трансляція соціального досвіду (знання, уміння, навички, ціннісні орієнтації, сімейні традиції тощо).

21:04 09.03.2021

Тренінг на тему: «Альтернатива негативу»

Конфлікти, вони всюди, в нашому житті, відносинах, спілкуванні.  Шляхи вирішення конфлікту існують  різні, але не всі вони приводять до мирного завершення та рішення. Особливо тривожне це питання для осіб, що вже мають конфлікт із законом й вже хоч раз вирішували  конфліктну  ситуацію застосовуючи насильницькі дії.

21:22 05.03.2021