Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І півріччя 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І квартал 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

Виховна година на тему «Не переступи межу»

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, сприяння в усвідомленні важливості дотримання своїх прав та обов’язків, підвищення рівня культури поведінки, вчасного спрямування неповнолітніх на правильний шлях а також важливість вчасного реагування на дрібні правопорушення неповнолітніх, які вони допускають в своїй життєдіяльності та не допустити в подальшому розвитку неправомірної поведінки.

09:47 15.12.2021

Пожежна безпека в опалювальний сезон

З метою запобігання пожеж, нещасних випадків та підвищення рівня обізнаності, 14 грудня 2021 року в Білгород-Дністровському районномувідділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області відбулася зустріч суб’єктів пробації з провідним інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу   ГУ ДСНС в Одеській області капітан цивільного захисту Баєвським Олександром Олександровичем.

12:57 14.12.2021

Запрошує у гості святий Миколай!

З нагоди свята приуроченому Дню Святого Миколая, який святкують 19 грудня,  з неповнолітнім  який перебуває на обліку в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області,  було проведено інтерактивну виховну годину на тему: «Запрошує у гості святий Миколай». Підліток ознайомився з історією походження свята Дня Святого Миколая, традиціями його святкування в різних країнах.

10:06 14.12.2021

Індивідуальне консультування клієнтів пробації

У багатьох клієнтів пробації немає можливості відвідати центр/бюро безоплатної правової допомоги в робочий час, через що вони фактично позбавлені права на безоплатну правову допомогу. Однак консультація може надаватися і в індивідуальному порядку в уповноваженому органі з питань пробації.

17:11 13.12.2021

Загальна декларація з прав людини: історія створення, зміст та значення

Права людини є найважливішим питанням внутрішньої та зовнішньої політики всіх світових держав. Забезпечення прав і свобод людини, їх практична реалізація є критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави і суспільства в цілому.

16:36 09.12.2021

Участь у раді профілактики

Заклад освіти відіграє важливу роль у створенні умов для здобуття учнями та ученицями знань в безпечному освітньому середовищі, формуванні ставлень та навичок, які потрібні, щоб уникнути та запобігти проявам насильства, безконфліктного спілкування, ненасильницької поведінки.

16:32 09.12.2021

«Торгівля людьми: це може трапитись з кожним»

Щороку 2 грудня відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Метою цього Дня є викорінення таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці.

10:49 07.12.2021

Голодомор в Україні

В четверту суботу листопада вся Україна в жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932?33 років. Серед багатьох болючих сторінок Історії  українського народу тема Голодомор 1932-1933 років залишається  з найскладніших та найдраматичніших. Голодомор – не Історична минувшина, а глибока духовна і демократична рана.

11:16 25.11.2021