Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І півріччя 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І квартал 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

Лекція з основи здоров’я

Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я. Адже здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе.

14:36 30.06.2022

Конституція – Основний закон України.

Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом. Конституція — це гордість країни, а  день її прийняття вважається великим святом.

14:31 30.06.2022

Попередження вживання психоактивних речовин

Ми живемо у століття технічного прогресу, який подарував людству надію на благополучне майбутнє й безсумнівне процвітання за допомогою новітніх технологій і розробок, а також відкрив людям безліч способів самознищення. Ядерна, хімічна, біологічна зброя, викиди промислових відходів у навколишнє середовище - все це ще піддається розумному контролю. Набагато підступніша інша проблема – вживання психоактивних речовин.

11:35 17.02.2022

«Болить і досі нам Афганістан»

З нагоди 33 річниці з Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав працівники Білгород –Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області прийняли  участь в  мітингу-реквіємі та поминальній панахиді за загиблими воїнами-інтернаціоналістами у міському ритуалі пам‘яті «Болить і досі нам Афганістан».

14:55 15.02.2022

Резюме – необхідний атрибут шукача роботи

В сучасних умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на робоче місце. Недаремно, існує така думка, від того як буде складене резюме залежить ваша кар’єра.

11:36 10.02.2022

Інформаційний захід з волонтером пробації

Трудові права є одними з найважливіших прав людини. Адже від того, наскільки вони дотримуються, залежить рівень життя не лише працівника, а й членів його родини. У зв’язку з карантином, проблема захисту прав працівників є надзвичайно актуальною.

17:08 09.02.2022

Інформаційний захід з волонтером пробації

17:08 09.02.2022

Робоча зустріч та план спільних дій

У будь-якій державі є дезадаптовані громадяни, які потребують допомоги, підтримки, психологічного та соціального супроводу. До такої категорії громадян належать і засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

20:31 01.02.2022

Консультування клієнтів пробації щодо офіційного працевлаштування

Закон України «Про пробацію» покладає на уповноважені органи з питань пробації сприяння суб’єктам пробації в їх працевлаштуванні. Таке сприяння здійснюється в двох напрямках пробації - наглядовій та пенітенціарній.

12:45 25.01.2022

Взаємодія та співпраця із партнерами

У Білгород-Дністровському районному відділ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області пройшла зустріч за участю начальника відділу Наталії Короткової та начальника відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Анастасією Земляною.

12:41 25.01.2022