Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І півріччя 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І квартал 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

«День Української Державності

Державність є своєрідним фундаментом, корінням держави, а остання, у свою чергу, є однією із складових–своєрідним вінцем державності.

12:21 25.07.2024

Центр зайнятості - агентство працевлаштування

23 липня 2024 року в приміщенні Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку уповноваженого органу пробації.

11:42 23.07.2024

«День Української Державності»

15 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Основна ідея свята – утвердження зв’язку сучасних українців із багатьма поколіннями нашого народу. Адже державотвірному досвіду українців, нашій культурі, самобутності, українському характеру вже понад тисячу років!

09:07 17.07.2024

«Сімейні цінності»

Сім'я та сімейні цінності – це найважливіший фундамент, на якому будується життя будь-якої людини. Формування особистості починається саме у сім'ї.

11:22 15.07.2024

«Поміркуй! Зваж! Прийми вірне рішення!»

Звідки бере початок будь-яка залежність: алкогольна, наркотична і як розпізнати її симптоми? Як вистояти сім’ям, які зіткнулися з різними залежностями та співзалежностями? Дані актуальні питання були розглянуті в процесі інтерактивного  тренінгу на тему: «Поміркуй! Зваж! Прийми вірне рішення!», який 04 липня 2024 року був проведений заступником начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії  Державної установи «Центр пробації» в Одеські області Альоною Боболєвою для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі.

09:56 08.07.2024

Захід до Дня Конституції України

Напередодні свята Дня Конституції України, яке відзначатиметься 28 червня, в Публічній бібліотеці Білгород-Дністровської міської територіальної громади 27 червня 2024 року відбувся виховний захід для підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації на тему «Конституція – твої права і обов’язки», метою якого було сформувати у суб’єктів пробації правильне ставлення до Основного Закону України та необхідності його дотримання, сприяти вихованню поваги до державних символів.

09:37 02.07.2024

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!!!

Українська Конституція – спадкоємиця ідей та принципів, закладених протягом тисячоліття у зводі законів «Руської Правди» Ярослава Мудрого, «Договорах і Постановленнях Прав і вольностей Війська Запорозького» Пилипа Орлика й Статуті про державний устрій, права і вільності УНР.  Основний документ країни був ухвалений Верховною Радою вночі проти 28 червня 1996-го – на п'ятий рік після проголошення незалежності України. Після майже доби безперервної роботи у сесійній залі народні депутати таки ухвалили документ 315 голосами. Того ж дня Конституція України набула чинності.

15:16 26.06.2024

«Психоактивні речовини і здоров’я людини»

25 червня 2024 року заступником начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Альоною Боболєвою спільно з фахівцем із громадського здоров’я Білгород-Дністровського районного відокремленого підрозділу Державної установи «Одеський ОЦКПХ МОЗ України» Нелі Бідюк була проведена інтерактивна лекція на тему: «Психоактивні речовини і здоров’я людини» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі. Метою заходу було сформувати уявлення про згубний вплив вживання психоактивних речовин на здоров’я особистості.

14:08 25.06.2024

Нас пам’ять кличе в роки війни

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни. Пам'ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №12452000 “Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні”.

11:23 21.06.2024