Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

Надання безоплатної правової допомоги постраждалим особам від насильства

Насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Зазвичай, найбільше страждають від насильства жінки, діти та люди похилого віку. До того ж, найпоширенішим і найбільш складним для протидіїє саме домашнє насильство.

11:06 13.12.2019

Учать у засіданні координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми Одеської облдержадміністрації

12 грудня 2019 року заступник начальника Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Володимир Журавель та психолог відділу Олена Чумак прийняли участь у засіданні координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми Одеської облдержадміністрації, що проходило у приміщенні Білгород-Дністровської міської ради в режимі відео-конференції.

11:04 13.12.2019

Семінар для працівників відділу пробації

09 грудня 2019 року представники Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Олена Боян та Грицик Ольга провели семінар для працівників Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області на тему «Корупція в органах державної влади».

08:31 11.12.2019

Ще один клієнт пробації залучений до реалізації пробаційної програми «Зміна прокримінального мислення»

Відповідно до Закону України «Про пробацію» передбачено такий інструмент роботи із засудженими як пробаційні програми, які призначаються за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням.

08:31 09.12.2019

День волонтера

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. Це свято кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця, допомагає людям не чекаючи подяк, нагород і визнання.

12:06 04.12.2019

Захід до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом.

«Профілактика та попередження ВІЛ/СНІД» – такою була тема семінару, який  3 грудня 2019 року провели представник благодійного фонду «Шлях додому» Смолягович Олена та медична сестра кабінету «Довіри» Білгород-Дністровського шкірно-венерологічного диспансеру Дмитрієва Ірина для підоблікових Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації.

12:31 03.12.2019

Взаємодія з органами місцевого самоврядування щодо протидії насильства

Значна кількість людей регулярно потерпає внаслідок фізичного чи емоційного знущання у повсякденному житті. І хоча дехто із таких «жертв» не звертається за допомогою або взагалі вважає це звичайною справою, закривати очі на проблему неможна. Саме тому одним із основних засобів боротьби з насиллям є, передусім, інформування суспільства про його існування.

12:26 03.12.2019

«Захисти мене від лиха і зла, бо я ще дитина мала»

Кожна доросла людина чітко розуміє, що вона наділена певними правами. Але чи знає про це дитина? Нагодою з’ясувати уявлення молодших школярів про свої права та ознайомити дітей із правами кожної людини став захід в рамках акції «16 днів проти насильства».

15:42 02.12.2019