Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

До уваги суб’єктів пробації!

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

11:50 07.04.2020

Індивідуально-профілактична робота.

В умовах загальнодержавного карантину з метою запобігання поширення епідемії коронавірусної інфекції Білгород-Дністровський міськрайонний відділ пробації проводить прийом підоблікових суб’єктів пробації, які приходять на реєстрацію, в умовах особливого режиму роботи.

09:21 01.04.2020

«WIKILEGALAID» – безкоштовна довідково-інформаційна платформа правових консультацій

12 березня 2020 року начальником Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Оленою Боян проведено зустріч із працівниками Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» пробації для ознайомлення із безкоштовною довідково-інформаційною платформою правових консультацій.

16:39 12.03.2020

Перевірка клієнтів пробації за місцем проживання

Згідно з п. 4 п. 5 та п. 6 розділу II наказу Міністерства юстиції  України від 29.01.2019 року  №272/5  «Про затвердження Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі» на працівників органів пробації покладено обов’язок здійснювати нагляд за засудженими особами до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

09:15 11.03.2020

«Переваги легальної зайнятості»

З метою підвищення обізнаності щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, ознайомлення з державними гарантіями у сфері зайнятості 05 березня 2020 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Касаткіною-Бєлікчі Валентиною проведено семінар для суб'єктів пробації на тему «Легальна зайнятість».

13:54 05.03.2020

Захід для студентської молоді

Як сказав Б. Бардо, «Шлюб - це угода, умови якого щодня переглядаються і затверджуються заново». І дійсно,  добре розподілена відповідальність в сім'ї, з урахуванням можливостей, здібностей і потреб усіх членів сім'ї, служить добрим страхувальним тросом на горбистому шляху сімейного життя. Допомагає краще зрозуміти один одного.  В не залежності офіційно оформлені відносини чи ні. В деякому роді створити важливі рамки у відносинах, що дозволяють, з одного боку, не втратити себе, з іншого - відчути себе частиною чогось більшого і знайти в цьому невеликому суспільстві, під назвою сім'я, своє власне місце. На  жаль, у багатьох молодих сімей , і навіть у сімей з пристойним стажем, з цим бувають серйозні проблеми.

09:17 05.03.2020