Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І півріччя 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І квартал 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

Семінар «Споживчі кредити»

20.09.2022 року  провідним інспектором відділу пробації Тетяною Товстигою та волонтером уповноваженого органу з питань пробації Оленою Боян був проведений семінар на тему: «Споживчі кредити» для засуджених міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі. Мета заходу - ознайомити учасників  семінару з правовими аспектами оформлення кредитів.

17:11 21.09.2022

«Калейдоскоп здоров’я»

В Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області стартував цикл проведення групових заходів присвячений тижню здоров’я і боротьби зі шкідливими звичками. Адже, дуже часто люди одержують неповну інформацію або не до кінця розуміють її. Що ж таке здоровий спосіб життя? Що таке шкідливі звички і як із ними боротися. Ми спробуємо на протязі тижня розібратися в цих питаннях.

08:16 05.08.2022

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ .

Сьогодні, 28 липня, на урочистому заході, з Дня Української Державності, керівництво Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації, працівники райдержадміністрації, представники трудових колективів міста і району, військових, правоохоронних та рятувальних підрозділів, перед будівлею мерії, був  урочисто піднятий Прапор України.

16:59 28.07.2022

«Хрещення Київської Русі – перша сходинка до державності»

28 липня вся Україна вперше відзначає День Української  Державності, встановлений Указом Президента України 24 серпня 2021 року, з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, саме на вшанування видатного Київського князя  Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі.

16:55 28.07.2022

Волонтерський менеджмент

З моменту повномасштабного вторгнення на територію суверенної України питання волонтерства набуло своєї найбільшої  актуальності за останні часи. Із самого початку активізувався волонтерський дух, що охопив не тільки Україну, але й увесь світ.

08:56 25.07.2022

Міцна родина – запорука успіху

Призначення та першочергові функції держави полягають, насамперед, у забезпеченні національної безпеки та процвітання суспільства. Збереження та захист традиційних сімейних цінностей - невід'ємна складова та передумова соціального процвітання.

14:35 07.07.2022

Лекція з основи здоров’я

Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я. Адже здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе.

14:36 30.06.2022

Конституція – Основний закон України.

Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом. Конституція — це гордість країни, а  день її прийняття вважається великим святом.

14:31 30.06.2022

Попередження вживання психоактивних речовин

Ми живемо у століття технічного прогресу, який подарував людству надію на благополучне майбутнє й безсумнівне процвітання за допомогою новітніх технологій і розробок, а також відкрив людям безліч способів самознищення. Ядерна, хімічна, біологічна зброя, викиди промислових відходів у навколишнє середовище - все це ще піддається розумному контролю. Набагато підступніша інша проблема – вживання психоактивних речовин.

11:35 17.02.2022

«Болить і досі нам Афганістан»

З нагоди 33 річниці з Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав працівники Білгород –Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області прийняли  участь в  мітингу-реквіємі та поминальній панахиді за загиблими воїнами-інтернаціоналістами у міському ритуалі пам‘яті «Болить і досі нам Афганістан».

14:55 15.02.2022