Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І півріччя 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І квартал 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

Свято Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України

Щороку українці відзначають одне із важливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День українського козацтва та День захисника України. Усі ці три свята тісно між собою пов’язані.

14:41 12.10.2021

Тренінгові заняття для клієнтів пробації на тему «Конструктивна самореалізація»

2 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день ненасилля, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 15 червня 2007 року. Дата вибрана не випадково, адже 2 жовтня народився Махатма Ганді: лідер руху за незалежність Індії та засновник філософії ненасилля.

13:13 06.10.2021

Привітання з Всеукраїнським Днем бібліотек

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський День бібліотек. Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань.

08:25 01.10.2021

Година-реквієм на тему: «Бабин Яр: без права на забуття»

29 вересня 2021 року в Україні та світі відзначають 80-ті роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

15:45 28.09.2021

Семінар-тренінг на тему: «Насилля в сім’ї»

В Україні проблема домашнього насильства практично не вивчалася. Тільки протягом останнього часу тема насильства у родині стали предметом публічного обговорення. Для того, щоб допомогти жертві домашнього насилля, треба відкрито говорити про дану проблему та шукати шляхи вирішення. Говорячи про насильство, найчастіше ми маємо на увазі лише фізичні його прояви: побої, ляпаси, зовсім забуваємо про такі його форми, як постійні або періодичні образи, приниження людської гідності, емоційна деривація (психічний стан, у якому люди відчувають недостатнє задоволення своїх емоційних бажань) тощо.

09:53 24.09.2021

Тренінгове заняття на тему «Мій вибір»

Кожну секунду ми робимо вибір, який в кінцевому підсумку визначає нашу долю. Сидіти прямо або згорбившись, сказати тепле слово людині або подивитися на неї з роздратуванням. Вести здоровий чи асоціальний спосіб життя. Ці рішення не здаються значними, але це ті самі кроки, з яких складається наше життя.

11:26 22.09.2021

Декларація з сімейним лікарем

З січня 2018 року Міністерство охорони здоров’я розпочало впровадження змін в охороні здоров’я. А саме, першого етапу реформи — нового механізму фінансування медичних закладів, що надають первинну медичну допомогу. Адже сімейні лікарі, терапевти і педіатри є медиками, до яких найперше мають звертатися українці.Два роки тому українці отримали можливість укладати декларації з сімейним лікарем. Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря.

10:45 22.09.2021

Консультування клієнтів пробації

З метою підвищення правової обізнаності громадян, 16.09.2021 року начальником Білгород-Дністровського відділу бюро правової допомоги Оленою Боян проведено консультування осіб, які відбувають покарання не пов’язані із позбавленням волі в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи "Центр пробації" в Одеській області.

14:21 16.09.2021

Консультування суб’єктів пробації Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості

14 вересня 2021 року відповідно до спільного плану заходів соціально-виховної роботи Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області, представником Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятостіпроведено консультування клієнтів пробації.

16:49 15.09.2021

Вчаснонадана допомога здатна врятувати людині життя

9 вересня 2021 року медичний працівник відокремленого підрозділу «Білгород-Дністровської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги» Сергій Слободяник провів для працівників та підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації семінар-заняття присвячений до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги.

16:37 09.09.2021