Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

До уваги тих, хто шукає роботу!

Публікуємо нові пропозиції праці на підприємствах Білгород-Дністровщини, які надійшли до служби зайнятості:

08:55 28.04.2022

Безоплатна правова допомога

Білгород - Дністровський міськрайонний центр зайнятості повідомляє про можливість отримати громадянами безоплатної правової допомоги від Координаційного центру з надання правової допомоги.

11:12 25.04.2022

Запрошуємо на курси!

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах цільового призначення за напрямком: «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

16:46 20.04.2022

До відома громадян!

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах цільового призначення за напрямком: «Грибівництво» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

16:42 20.04.2022

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

На підставі постанови КМУ 282-р від 12 квітня 2022 року уряд своїм розпорядженням виділив з резервного фонду Держбюджету 200 млн. грн. на виплату роботодавцям компенсації за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб. Відповідний механізм сприятиме відновленню економічної активності, підтримці вимушених переселенців та запобігатиме безробіттю.

11:33 20.04.2022

ЗАПУЩЕНО ЧАТ-БОТ З ВІДПОВІДЯМИ НА ПИТАННЯ ЩОДО ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ПІД ЧАС ВІЙНИ

Міністерство економіки України створило чат-бот @TrudEconomBot, за допомогою якого користувачі зможуть знайти інформацію про організацію трудових відносин під час війни.  У сервісі за розділами систематизовано відповіді на поширені запитання щодо особливостей надання відпусток, оплати праці, ведення документації тощо під час воєнних дій.  Сервіс доступний у Telegram. Для початку використання необхідно натиснути «start» та обрати необхідний розділ.  Розгорнуті відповіді на питання щодо трудових відносин під час воєнного стану також опубліковані на сайті Міністерства економіки України за посиланням.

11:58 12.04.2022