Інформація для внутрішньо переміщених осіб

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Інформаційний бюлетень, створений ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги (UK aid) від Уряду Великої Британії. Будь-які думки, висловлені в цьому бюлетені, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів та Уряду Великої Британії.

09:11 11.04.2024

Медичні послуги, які ВПО можуть безоплатно отримати у лікаря первинної ланки

В умовах воєнного стану внутрішні переселенці можуть звернутися за первинною медичною допомогою до будь-якої лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування. Про це нагадують на платформі Дія.Безбар’єрність.

15:11 28.11.2023

Організаційна інфраструктура підтримки ВПО

Для всебічної допомоги ВПО в Україні функціонує робоча інституційна інфраструктура. Вона здійснює нормотворчу, операційну та проєктну роботу з підтримки українців.

10:31 10.11.2023

Виплати ВПО тепер призначатимуться на сімʼю

З 1 листопада поточного року змінено правила оформлення виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Це стосується внутрішніх переселенців, які вперше звертаються за призначенням такої допомоги від держави.

11:03 02.11.2023