Інформація про проведення спеціальної перевірки відповідно до ст.ст. 56-58 Закону України “Про запобігання корупції”

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження спеціальної перевірки стосовно Чернокульського С.С.

Відповідно до статей 56-58 Закону України “Про запобігання корупції” та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 171, 21 грудня 2020 року в Шабівській сільській раді розпочато проходження спеціальної перевірки щодо Чернокульського Сергія Сергійовича, секретаря  Шабівської сільської ради Білгород – Дністровського району.

09:56 23.12.2020