Анонси заходів та подій

12 лютого
10:00 Меморіальний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33 - річниці виведення  військ з Афганістану (мітінг-реквієм та покладання квітів)

Місце проведення:с. Шабо  біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам

28 січня
14:00 Засідання координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення будівля Шабівської сільської ради (ІІ корпус, зал засідань (каб. №14)
    відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

27 січня
09:00 Засідання виконавчого комітету Шабівської сільської ради будівля Шабівської сільської ради (ІІ корпус, зал засідань (каб. №14)
10:00 міжнародний День пам`яті жертв Голокосту (покладання квітів) пам’ятник євреям безвинним жертвам гітлерівського геноциду
с. Шабо

26 січня
10:00  засідання комісії з житлових питань будівля Шабівської сільської ради (ІІ корпус, зал засідань (каб. №14)
    відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я

22 січня

Соціально-економічний тренінг із управління ресурсами "Життєвий капітал"

будівля Шабівської сільської ради: вул. Центральна, 63, с. Шабо, ІІ корпус, зал засідань (каб. №14)

21 січня
9:30 Тематичний захід до Дня Соборності України, покладання квітів с.Шабо, на місці майбутнього пам'ятника Лесі Українки