Повідомлення

Відповідно до ст. 9, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Шабівська сільська рада повідомляє про повторне оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Шабівської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Шабівської сільської ради», з урахуванням доопрацьованих принципових зауважень від Державної регуляторної служби України.

14:05 25.05.2022

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів Шабівської сільської ради»

Відповідно до ст. 9, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Шабівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Шабівської сільської ради «Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів Шабівської сільської ради».

09:21 23.11.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Шабівської сільської ради»

Відповідно до ст. 9, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Шабівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Шабівської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Шабівської сільської ради».

12:11 11.11.2021

«Про погодження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Шабівської сільської ради»

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет Шабівської сільської ради,  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проект рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради:

12:09 02.06.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Шабівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2021 рік»

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управлінням фінансів Шабівської сільської ради розроблено

13:23 24.03.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті Шабівської сільскої ради буде оприлюднений проект рішення виконавчого комітету сільської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  далі - Проект):       - «Порядок конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності фізичних чи юридичних осіб»

12:33 19.06.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті Шабівської сільскої ради буде оприлюднений проект рішення виконавчого комітету сільської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  далі - Проект):  - «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок»

14:07 10.06.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті Шабівської сільської ради буде оприлюднений проект рішення виконавчого комітету сільської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  (далі - Проект): - «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд на території Шабівської об’єднаної територіальної громади».

13:00 03.06.2019

Проект рішення Шабівської сільскої ради ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2020 рік» розроблено управління фінансів Шабівської сільської ради.

14:15 08.04.2019