Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

Професіографічна екскурсія

Вибір професії - чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя, як ти в ньому будеш себе почувати. Вперше питання вибору майбутньої справи постає перед школярами після закінчення 9 або 11 класу. У когось уже є чітко сформований план: куди вступати, який заклад обрати. А хтось і досі не знає, як складеться його майбутнє.

11:02 23.04.2024

Інформування внутрішньо переміщених осіб

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – одне з важливих питань у роботі служби зайнятості. Фахівці всебічно допомагають у пошуку роботи, підборі постійної або тимчасової роботи, організації професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, що сприяє підвищенню їхньої конкурентоспроможності на ринку праці та поверненню до трудової діяльності.

11:01 23.04.2024

Крок до професійного зростання

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію. Для роботодавців – це шанс мати необхідний кваліфікований персонал.

09:17 11.04.2024

З 1 квітня збільшено розмір компенсацій роботодавцям

З 1 квітня 2024 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 8000 гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою. Зокрема, підвищиться максимальний розмір компенсацій роботодавцям:

10:20 08.04.2024