Про громаду

Шабівська об’єднана територіальна громада була утворена в порядку, який визначено Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», у листопаді 2017 року внаслідок об'єднання чотирьох сільських рад:

• Шабівської  сільської ради, яка об’єднувала жителів села Біленьке, селища Прибережне та села Шабо.
  • Бритівської сільської ради, яка об’єднувала жителів села Бритівка, села Вигон, села Польове, села Черкеси
  • Салганської сільської ради, яка об’єднувала жителів села Абрикосове, села Привітне та села Салгани
  • Софіївської сільської ради, яка об’єднувала жителів села Софіївка

Адреса знаходження апарату та виконавчого комітету  Шабівської сільської ради: вул. Центральна, 63,с. Шабо Білгород-Дністровського району.

Стратегію розвитку об'єднаної теритоіальної громади на 2019-2030 роки затверджено рішенням сільської ради  1849-VІІ  від  30.06.2019.