Інформаційно-роз'яснювальна робота

Рекомендації для фахівців медичної сфери. Особливості роботи з пацієнтами, які пережили полон та тортури, сексуальне насильство пов’язане з конфліктом.

09:27 01.02.2024

У зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації на тeриторію України підвищився ризик стати жертвою у злочинах, пов’язаних з торгівлею людьми

Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

14:43 22.12.2023

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми є порушенням прав людини, що суперечить міжнародним нормам та Конституції України. Проте це явище було і залишається актуальною проблемою для України. Сучасні форми експлуатації та нові виклики, що їх переживає світ і Україна зокрема, створюють загрозу потрапляння у ситуацію торгівлі людьми практично всіх соціальних груп населення.

15:56 29.07.2022

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Шабівська територіальна громада з метою покращення стану обізнаності населення щодо запобігання та протидії торгівлі людьми, попередження потрапляння в ситуацію торгівлі людьми проводить інформаційно – роз’яснювальну роботу з населенням.

14:56 21.07.2021