Юридичний сектор

Повна назва    Юридичний сектор

Адреса:        67770, Одеська обл., Білгород-Дністровський район, село Шабо, вулиця Центральна, будинок 63, І корпус, кабінет № 10.

Завідувач сектору:  Большакова Олена Володимирівна (соціальна відпустка)

Головний спеціаліст:  Гончарук Алла Вікторівна

Завдання та повноваження відділу визначені у Положенні про сектор

Графік

особистого прийому осіб

для надання безоплатної первинної правової допомоги

Дні прийому

ПІБ та посада відповідальної посадової особи

Години прийому

Щовівторка, щочетверга

Гончарук Алла Вікторівна - головний спеціаліст - юридичного сектору Шабівської сільської ради

Білгород-Дністровський район,

село Шабо, вулиця Центральна, 63, кабінет № 6

з 08.30 до 16.30 години

(обідня перерва з 13.00 до 14.00)

Вчинення нотаріальних дій для мешканців громади

Нотаріальні дії, які вчиняються в сільській раді:

- Посвідчують заповіти

- Видають дублікати, посвідчених ними документів

- Засвідчують вірність копій документів, виданих юридичними особами, за умови що ці документи не суперечать законові, мають юридичне значення і засвідчення вірності їх копій не заборонено законом.

- вжиття заходів по охороні спадкового майна;

- Засвідчують справжність підпису на документах, зміст яких не суперечить законові і які не мають характеру угод та не містять у собі відомостей, що порочать честь і гідність людини.

Відповідно до ст.40 Закону України "Про нотаріат", до нотаріально посвідчених довіреностей прирівнюються:  довіреності осіб, які проживають у населених пунктах, де немає нотаріусів, посвідчені уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреності на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування та розпорядження транспортними засобами.

Графік прийому з нотаріальних дій:

Вівторок та четвер: з 08.30 до 16.30 годин.

Перерва на обід: з 13.00 до 14.00.

Нотаріальні дії вчиняються в приміщенні Шабівської сільської ради за адресою: с. Шабо, Білгород-Дністровський район Одеська область, вул. Центральна, 63, І корпус, кабінет № 10.

В окремих випадках, коли громадянин не може з'явитися в приміщення Шабівської сільської ради, нотаріальні дії можуть бути вчинені поза вказаним приміщенням (вдома).

Виїзні дні (у разі необхідності): понеділок, середа, п'ятниця.

Документи, які необхідно для проведення нотаріальних дій

1. Паспорт фізичної особи;
  2. Ідентифікаційний номер платника податків;
  3. Свідоцтво про смерть (у разі складання заяви про прийняття або про відмови від спадщини та у разі подання заяви про видачу дублікату заповіту);
  4. Документи, які підтверджують родинний зв'язок з померлим.