A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Інформаційно-роз'яснювальна робота

Постраждалі від домашнього насильства можуть отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката: куди звертатися

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Які послуги надає система БПД, як ними скористатися та куди звертатись — пояснюємо далі.

09:38 01.12.2023

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

16:00 23.11.2023

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

         30 липня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Він був заснований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй. У 2022 році багатьом українцям через повномасштабне вторгнення рф довелося покинути рідні домівки і виїхати за кордон. Для торгівлі людьми не існує державних кордонів чи вікових обмежень. Потрапити в сучасне рабство може будь-хто, не залежно від  рівня освіти чи соціального статусу.

14:28 24.07.2023

Cистеми безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства

Мета кампанії – висвітлити проблему насильства в умовах війни, поінформувати про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави, у тому числі правову, та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти, щоб захистити себе. Мінсоцполітики просить підтримати цю кампанію та долучитися до поширення інформаційних матеріалів від системи безоплатної правової допомоги серед населення, а також у соціальних мережах, на сайтах та інших ресурсах. Крім того, просимо розглянути можливість розміщення відеороликів на площинах, передбачених законодавством для розміщення соціальної реклами.

11:35 29.06.2023

НАСИЛЬСТВО В СІМ’Ї - ВАЖЛИВА СОЦІАЛЬНА ПРОБЛЕМА

Зазвичай існує широко розповсюджений міф, що насильство в родинах — це проблема тільки неблагополучних родин, і майже завжди сімейне насильство пов’язане з пияцтвом і бідністю. Однак за деякими дослідженнями це зовсім не так. Насильство властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому. Для того, щоб перемогти реальне зло, його треба зазнати, відкрито обговорити проблему та шукати шляхи вирішення.

11:44 31.01.2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. На жаль, домашнє насильства для України стало буденністю.

09:27 22.12.2021

Діймо разом проти насильства

Підтримуючи стратегічний напрямок Уряду України,з метою додержання гарантій із захисту прав та інтересів осіб, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, а також забезпечення належного реагування на випадки такого насильства, надання допомоги постраждалим особам, створення умов для реалізації кожною дитиною права на зростання у безпечному сімейному оточенні Шабівська сільська рада проводить  ряд заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, спрямованих на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

14:14 16.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора