Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Проекти рішеннь на засідання виконавчого комітету 2019

на засідання у грудні 2019 року

Про надання дозволу на організацію та проведення сезонної виносної  торгівлі соснами ФОП Щербині О.П.

Про визначення видів та переліку об’єктів суспільно корисних робіт на території Шабівської об’єднаної територіальної громади

Про визначення видів громадських робіт  на території  Шабівської об’єднаної територіальної громади

Про погодження Виробничому кооперативу «ЕКОЛОГІЯ» тарифів на прийняття, утилізацію та захоронення твердих побутових, виробничих і промислових відходів

Про надання дозволу на організацію та  проведення сезонної виносної  торгівлі соснами фізичній особі - підприємцю Щербині О.П.

Про План роботи виконкому на 2020 рік

_ _ - _ _ _ _ 

Про надання дозволу на організацію та проведення сезонної виносної  торгівлі ялинками та соснами з 20.12.2019 року по 30.12.2019 року
Про схвалення Положення про службу у справах дітей Шабівської сільської ради у новій редакції

Про погодження перегляду умов договорів оренди індивідуально визначеного нерухомого майна  №№ 30, 31, 32, 33  за адресою: с. Шабо, вул. Центральна, 65а

Про сільський бюджет Шабівської сільської ради на  2020 рік (15516000000) (код бюджету) (Додаток)

Про проект рішення сільської ради «Про прогноз сільського бюджету Шабівської сільської ради на 2021-2022 роки» (Додаток)

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи  з поточного ремонту доріг Шабівської ОТГ.

Про корегування  проектно-кошторисної документації   з проведення робіт з капітального ремонту водопроводу  по вул. Тіниста с. Салгани

Про затвердження  проектно-кошторисної документації  з капітального ремонту приміщення адмінбудівлі Шабівської сільської ради с. Бритівка.

Про присвоєння адрес об’єктам нерухомості.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради    від 20.09.2018 року № 157 /2018.

 

на засідання у листопаді 2019 року

Про схвалення проекту рішення сільської ради щодо  затвердження переліку адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг

Про затвердження Бюджетного регламенту місцевого бюджету Шабівської сільської ради

Адмінпротокол Пастерняк М.В.,  за ст.197 КпАПУ

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи  з благоустрою населених пунктів Шабівської ОТГ (щодо ліквідації наслідків стихийного лиха в с. Шабо)

Про затвердження проектно-кошторисної документації на поточний ремонт водопроводу по вул. Лиманській в селі Бритівка Шабівської сільської ради

Про уточнення перебування на квартирному обліку в черзі позачергових стосовно Кіптенко П.О. Яворської П.О.),Мирзи Д.О .

Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Фраймарк Т. І.

 Про затвердження проектно-кошторисної документації документацію на проект «Капітальний ремонт із запровадженням енергоефективних заходів будівлі літ. «А» закладу дошкільної освіти «Ягідка» по вул. Островського, 2-а, с. Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області»

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про затвердження переліку проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про співфінансування Проекту «Капітальний ремонт із запровадженням енергоефективних заходів будівлі літ. «А» ЗДО «Ягідка» по вул. Островського, 2-а, с. Шабо, Білгород-Дністровського р-ну, Одеської області», який може реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2020 році»

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про співфінансування Проекту «Капітальний ремонт проїжджої частини вул. Артільної, на дільниці від вул. Кишинівської до вул. Межевої,  м. Білгород-Дністровський на дільниці від вул. Межевої до вул. Шевченка, с. Бритівка, Білгород-Дністровського району Одеської області», який може реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2020 році»

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про співфінансування Проекту «Капітальний ремонт проїжджої частини по вул. Садової, у с. Шабо Білгород-Дністровського р-ну Одеської області», який може реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2020 році»

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про передачу спецтехніки Шабівської сільської ради на баланс ВУЖКГ»

Про погодження тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання до Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Журавка» Шабівської сільської ради

Про погодження проекту рішення сільської ради щодо затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення виконавця  послуг з вивезення побутових відходів на території  Шабівської об’єднаної територіальної громади

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про  затвердження внесення змін  та доповнень до  переліку об’єктів комунальної власності територіальної  громади Шабівської сільської ради для передачі в оренду»

Про надання дозволу гр. Малиничу Ю.В. на розміщення зовнішньої реклами в межах населеного пункту с. Салгани по вул. Шабській

Про затвердження плану регуляторної діяльності виконавчого комітету Шабівської сільської ради та погодження плану діяльності Шабівської сільської ради на 2020 рік

Про затвердження рішення Комісії з питань формування пропозицій з придбання житла або надання компенсації для придбання житла, для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування від 11.11.2019 року.

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 25.10.2019 року № 279/2019.

 

на засідання у жовтні 2019 року

Про проект рішення сільської ради «Про виконання рішення Шабівської сільської ради №1/643-VII від 20.12.2018 року

«Про місцевий бюджет Шабівської сільської ради на 2019 рік» за підсумками 9 місяців 2019 року»

Про проект рішення сільської ради щодо змін до бюджету 2019 року

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про  надання дозволу збільшити термін оренди індивідуально визначеного нерухомого майна,що належить до комунальної власності Шабівської сільської ради

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про  затвердження внесення змін  та доповнень до  переліку об’єктів комунальної власності територіальної  громади Шабівської сільської ради для передачі в оренду

Про організацію та проведення у листопаді 2019 року святкових заходів на території Шабівської сільської ради

Щодо підготовки закладів освіти та культури до опалюв сезону

Про уточнення повноважень з нотаріальних дій (зміни до рішення виконкому)

Про проект рішення ради щодо Регламенту ЦНАП

Про проектно кошторисну документацію на роботи водопроводу .с.Біленьке і ремонт дороги с.Вигін освітлення, ремонту даху та мощення плітки

 

на засідання 27.09.2019 року

 Про проект рішення сільської  ради щодо  утворення Центру надання  адміністративних послуг

Про  відзначення Міжнародного дня людей похилого віку  на території Шабівської сільської ради

Про  затвердження кошторису  видатків на   проведення  Дня села Шабо та Дня села Бритівка

Про проект рішення ради щодо змін до бюджету на 2019 рік

 

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи  з наведення благоустрою на території Шабівської ОТГ

Про погодження  передачі  матеріальних  цінностей  МПО с.Шабо 

на засідання 12.09.2019 року

Про надання дозволу на укладення договору дарування в інтересах неповнолітньої.

Про надання дозволу на укладення правочину  в інтересах неповнолітнього.

Про результати роботи з підготовки навчальних закладів до нового 2019-2020 навчального року.

Про звільнення від сплати за навчання особливо обдарованих учнів комунального закладу «Шабівська дитяча музична школа».

Про погодження проекту рішення сільської ради «Про затвердження змін та доповнень до плану діяльності Шабівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»

Про погодження проекту рішення сільської ради «Про постановку на баланс Шабівської сільської ради майна, яке розташовано на території Шабівської об’єднаної територіальної громади».

Про погодження проекту рішення сільської  ради «Про передачу на баланс ВУЖКГ майна комунальної власності Шабівської сільської ради».

Про погодження проекту рішення сільської ради «Про взяття на баланс Виробничого управління житлово-комунального господарства майно, яке знаходиться по вул. Мира в        с. Бритівка».

Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд на території Шабівської об’єднаної територіальної громади.

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи з благоустрою населених пунктів Шабівської ОТГ.

Про затвердження проектно-кошторисної документації на роботи з благоустрою села Салгани. (09.09.2019)

Про проект рішення сільської ради щодо  затвердження  контингенту учнів та   встановлення  розміру плати за навчання  в комунальному закладі «Шабівська дитяча музична школа» на 2019-2020 навчальний рік (05.07.2019)

Про проект рішення сільської ради  «Про затвердження Програми  цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки   Шабівської сільської ради  на 2019 – 2022 роки» (05.07.2019)

 

Про проект рішення сільської  ради «Про надання дозволу на списання майна, яке знаходяться на балансі виробничого управління житлово-комунального господарства» (03.07.2019)

Про проект рішення сільської  ради «Про передачу комунального майна Шабівської сільської ради на баланс ВУЖКГ» (03.07.2019)

Про проект рішення сільської  ради «Про затвердження Звіту про науково-дослідну  роботу Проекту «Розробка туристично-рекреаційної складової стратегії економічного розвитку Шабівської об’єднаної територіальної громади»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь