A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини

Дата: від до Скинути

Готуймося приймати врожай нового сезону

Зерносховища слід утримувати в такому стані, за якого усувалась би будь-яка можливість погіршення якості товарного зерна або насіннєвого матеріалу, адже збереженість зерна значною мірою залежить від стану приміщень для його зберігання.

11:49 29.06.2022

Увага! Американський білий метелик

Американський білий метелик (АБМ) – надзвичайно шкідливий вид! Американський білий метелик пошкоджує понад 300 видів різних трав’янистих, кущових та деревних культур. Найбільш улюбленими культурами є шовковиця, клен американський, айва, бузина, вишня, груша, виноград, волоський горіх, слива, хміль, яблуня. Основна ознака пошкодження – наявність на деревах павутинних гнізд. Життя гусениць триває 35-45 діб, але за цей час вони встигають завдати непоправної шкоди рослинам. Гусениці АБМ надзвичайно шкодочинні, повністю об’їдають листя на деревах, оповиваючи гілки павутиною. Шість-вісім гнізд шкідника на плодовому дереві здатні повністю його знищити.

15:53 13.06.2022

До уваги сільгоспвиробників!

Посіви соняшнику переважно по краю поля заселяють і пошкоджують геліхризові попелиці. Шкідник харчується на нижній стороні листя по жилках, утворюючи великі колонії. Листки деформуються, скручуються, засихають, знижується продуктивність культури.  ЕПШ попелиць – 20% заселених рослин із 100 оглянутих. На попелицях паразитують личинки та імаго семикрапкового  сонечка, які є природними ентомофагами.

13:49 10.06.2022

Шабівська територіальна громада продовжує створювати та покращувати умови життєдіяльності мешканців громади!

Для забезпечення перспектив планування завдань та заходів, спрямованих  нарозвиток  громади в цілому, Шабівською сільською радою погоджено технічні умови на будівництво ТОВ «Одесаагрогаз» газопроводу високого тиску Ру 0,6 МПа від АГРС Білгород-Дністровський до ГРС с. Шабо, що дасть можливість газифікувати такі населені пункти як с.Салгани, с.Шабо, с.Біленьке, с.Софіївка, с.Прибрежне, смт.Затока та смт.Сергіївка. та створить  умови  для розв’язання  проблемних питань громади.

12:50 10.06.2022

Шабівська територіальна громада дбає про комфорт та послуги для людей!

Виробничим управлінням житлово-комунального господарства Шабівської сільської ради надаються послуги мешканцям громади з водопостачання, водовідведення та вивозу твердих побутових відходів.

12:49 10.06.2022

До уваги сільгоспвиробників усіх форм власності!

На зернових культурах триває пошкодження рослин імаго клопом шкідливою черепашкою, проходить яйцекладка шкідника та відмічається відродження личинок. У місці уколу імаго клопа-черепашки утворюється перетяжка, пошкоджені стебла не колосяться і поступово відмирають. При уколі у стрижень колоса, який розміщений у пазусі листка, вище від місця уколу виникає білоколосість.

09:07 08.06.2022

Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області

Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року No1457, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку:

14:29 02.06.2022

Злісний карантинний бур’ян – амброзія полинолиста.

Навесні з’являються сходи однорічної трав’янистої рослини на перший погляд дуже привабливої,   ажурної, але вкрай небезпечної,  яка завдає немало клопоту  аграріям, городникам та пересічним громадянам  — амброзії полинолистої.

15:16 23.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора