A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини

Дата: від до Скинути

Про використання насіння сортів сільськогосподарських культур створених на основі генетично модифікованих організмів

Генетично модифіковані (ГМ) рослини – рослини, генетичний матеріал яких  (послідовність ДНК) був штучно замінений методом генної інженерії.  На даний час, використання генетично модифікованих організмів регулюється Законом України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів».

09:00 22.07.2021

Злісний карантинний бур’ян – амброзія полинолиста.

Навесні з’являються сходи однорічної трав’янистої рослини на перший погляд дуже привабливої,   ажурної, але вкрай небезпечної,  яка завдає немало клопоту  аграріям, городникам та пересічним громадянам  — амброзії полинолистої.

11:41 20.07.2021

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської гри “Сокіл”-“Джура-2021”

З 22 по 25 червня 2021 року на базі комунального закладу «Саратський дитячий оздоровчий заклад «Сонячний» проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Цьогорічна Гра присвячена 30-річчю незалежності України.

14:47 30.06.2021

Робіть вибір овочевих та баштанних культур правильно!

З метою недопущення в обіг насіння овочевих, баштанних, квітково – декоративних, багаторічних трав, садивного матеріалу та саджанців повідомляємо, що відповідно до  Закону України “Про насіння та садивний матеріал» та правил торгівлі на ринках забороняється продаж насіння с/г культур без результатів лабораторного випробування.

09:21 29.06.2021

Всесвітній день боротьби з посухами та опустелюванням

17 червня - Всесвітній день боротьби з посухами та опустелюванням. Здавалося б, Україна - не Африка. Але, тим не менше, засухи, спека, дефіцит води стають все частішими в нашій країні. І це призводить до втрати чорноземів та до ризику для врожаїв. Які причини цього та що робити, аби у нас не з’явилася своя Сахара?

08:30 17.06.2021

Засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю

Виплата заробітної плати в «конвертах» – проблема яка гостро стоїть в нинішніх нестабільних економічних умовах, одна з найбільших перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Є чимало суб’єктів господарювання, які не хочуть працювати в правовому полі, і, насамперед, це стосується виплати заробітної плати в «конвертах». На сьогодні легалізація виплати заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу, адже від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежать надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом наповнення місцевого бюджету. Водночас проблема наповнення бюджету є гострою і потребує постійної та особливої уваги, оскільки негативними чинниками, які впливають на надходження до бюджету є «тіньова» зайнятість та «конвертні» зарплати.

15:11 10.06.2021

СТОП - ЗАРПЛАТАМ У “КОНВЕРТАХ”

Якщо Ваші відносини з роботодавцем не оформлені або якщо у офіційній звітності зазначена лише частина Вашої фактичної зарплати – Ви стали жертвою практики виплати “чорної” зарплати. Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у “конвертах”, організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

17:04 09.06.2021

Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Вітаємо з перемогою Жбанкову Катерину, ученицю 11 класу опорного закладу «Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», яка здобула перше місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2021 в секції  «Соціологія», здобувши найвищий результат в Одеській області та її керівника соціального педагога  Стащенко Юлію Степанівну!

16:00 09.06.2021

Вітаємо з перемогою наших боксерів!

04 - 06 червня   2021 року в  місті Одеса  (Боксерський клуб «Брати») відбувся Турнір Найсильніших Боксерів  з нагоди Дня захисту дітей у якому взяла участь спортивна команда гуртка «Бокс»  КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Шабівської сільської ради - тренер Шевцов Антон В’ячеславович.

22:14 08.06.2021

Всеукраїнський турнір з гандболу

Підведено підсумки Всеукраїнського  турніру з гандболу на Кубок сільського голови присвяченого до Дня захисту дітей серед команд юнаків  2005-2006 р. н.  та 2009-2010 р. н., дівчат 2005-2006 р. та 2007-2008 р

16:40 08.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора