A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини

Дата: від до Скинути

22 БЕРЕЗНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ ЗБЕРЕЖИ ВОДНІ РЕСУРСИ

Прості кроки по збереженню водних ресурсів, які може зробити кожен:  вчасно закривати кран на кухні чи у ванній кімнаті - берегти десятки літрів чистої води;  користуватися пральною та посудомийною машинами при повному завантаженні;  віддавати перевагу душу замість ванної;  вимикати воду під час чищення зубів; користуватися унітазом з двома режимами зливу;  не використовувати фосфатні миючі засоби, бо фосфати призводять до загрозливого «цвітіння» водойм;  не засмічувати водойми побутовими відходами;  не мити машини на берегах річок та озер. Ви не тільки зекономите власні кошти, а й подбаєте про майбутнє своїх дітей, які мають право пити чисту воду. Пам’ятайте, що якісна вода - це основа вашого здоров'я!

11:45 22.03.2023

Представники місцевого самоврядування Одеської області розпочали навчання новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості

Методикам використання діалогових підходів під час проведення консультацій з громадськістю навчалися представники 10 громад Одеської області під час заходу, що відбувся 11 березня 2023 року в місті Одеса.

15:47 13.03.2023

Шабівська сільська рада інформує!

ВСЕСВІТНЯ ПРОДОВОЛЬЧА ПРОГРАМА ООН планує надати фінансову допомогу особам, які мають статус та отримують соціальну допомогу одинокої мати та малозабезпеченої сімї  (особам, яким здійснюється призначення та виплата допомоги Б-Дністровською РДА). Повідомляємо про те, що на Ваші телефони будуть приходити СМС-повідомлення з посиланням на сайт для проведення самостійної реєстрації та подачі заявки. Реєстрація відбудеться до 28.02.2023 року.

17:45 24.02.2023

Шабівська громада у проєкті “Лабораторії творчого діалогу в громадах”

Одеської області розпочинається новий проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах” і в результаті незалежного відбору, Шабівська громада увійшла до 10 громад- учасниць проєкту з Одеській області. 

11:28 24.02.2023

УЧАСТЬ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ПАВЛА ПАВЛЕНКО В ОБЛАСНІЙ СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ

21 лютого 2023 року сільський голова Павло ПАВЛЕНКО взяв участь в селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації, під головуванням начальника ОДА Максима МАРЧЕНКА, яка відбулась в Білгород-Дністровській районній державній адміністрації.

09:18 22.02.2023

ГВАРДІЯ НАСТУПУ. ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. Гарантуємо бойові зіткнення на передовій. Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем!

10:43 14.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора