A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Новини

Дата: від до Скинути

Вакцинокеровані захворювання — це інфекційні захворювання, спричинені вірусами або бактеріями, яким можна запобігти за допомогою вакцинації

Вакцинокеровані захворювання — це інфекційні захворювання, спричинені вірусами або бактеріями, яким можна запобігти за допомогою вакцинації.

15:20 22.09.2023

В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДБУВСЯ КОНГРЕС МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби на території Ізмаїльського району відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад. Основним модератором заходу виступив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

11:47 22.09.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?"

З чого почати пошуки психолога? З двох речей. Перша — усвідомлення того, що психолог — не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з терапевтом — це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.

15:44 20.09.2023

РРО/ПРРО: проведення операції повернення товарів у зв'язку з не отримання або відмови від товару покупцем

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що відповідно до пункту 5 розділу ІІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2016 року за № 918/29048, реєстрація продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів через РРО/ПРРО проводиться одночасно з розрахунковою операцією.

11:41 18.09.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?"

   Усвідомити, що психіка похитнулася, і вказати на це самому собі буває доволі складно. Та все ж ми помічаємо власну розгубленість чи бажання кричати й трощити все навколо через якусь дрібницю. Ми розуміємо, що щось не так, бо ми — дорослі.

11:16 15.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора