Аналіз регуляторного вливу проектів регуляторних актів

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ на проект рішення Шабівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2021 рік»

13:20 24.03.2020

16:05 30.10.2019

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шабівської сільської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення  Шабівської сільської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Шабівської сільської   ради»

14:22 16.09.2019

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО  ВПЛИВУ Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради « Про затвердження Порядку конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності фізичних чи юридичних осіб»

12:26 19.06.2019

Аналіз регуляторного впливу Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців

Аналіз регуляторного впливу Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок»

13:56 10.06.2019

12:57 03.06.2019

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шабівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2020 рік»

14:13 08.04.2019

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради "Встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів по КП "Салгани"" Шабівської сільської ради

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО  ВПЛИВУ Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради  "Встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів по КП "Салгани"" Шабівської сільської ради

10:01 18.10.2018

09:50 17.07.2018

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради "Встановлення нових тарифів на водопостачання" Шабівської сільської ради

АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО  ВПЛИВУ Проекту рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради  "Встановлення нових тарифів на водопостачання" Шабівської сільської ради

09:56 04.06.2018