Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

Семінар для ВПО

У цей нелегкий час більшість людей вимушені покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами. Потрапляючи у нові умови перебування громадянам потрібно адаптуватися в новому соціальному просторі. Адже вони змінюють не лише місце проживання, а й звичне коло спілкування та сферу діяльності.

08:52 23.08.2022

Семінар для осіб з інвалідністю

На сьогодні особи з інвалідністю постають однією з найбільш уразливих груп населення. Таким громадянам доволі важко знайти підходящу роботу, особливо в період воєнного часу.  Служба зайнятості приділяє особливу увагу та впроваджує нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю.

19:32 08.08.2022

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах цільового призначення  за напрямком:  «Держпрограма Е-робота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

16:14 28.07.2022

Провесійне навчання у серпні 2022р.

Представляємо вашій увазі орієнтовний графік формування навчальних груп у серпні 2022 року. Запрошуємо отримати цікаві та актуальні професії, або вдосконалити певні навички!

10:34 28.07.2022

Допомога служби зайнятості – запорука вдалого працевлаштування

Напевно кожен в житті зіткався з професійною кризою та втратою роботи. Зараз це питання як ніколи актуальне. Що робити, з чого починати, чи потрібно звертатися за допомогою до служби зайнятості? На всі ці питання клієнтка Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Наталія відповіла наступне:

09:42 27.07.2022