Оголошення

КОМІСІЯ З КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

За результатами конкурсу проведеного 22.06.2020 року о 10год. 00хв.,  з проведення експертної оцінки майна: земельної ділянки для розміщення магазину за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Салгани, вул. Кутузова, 1-г,  переможцем було визнано – УКРАЇНСЬКА УНІВЕРСАЛЬНА БІРЖА., вул. Шевченка, буд. 52, м. Полтава, 36039.

13:27 22.06.2020

УВАГА!

Шабівською сільською радою відкрито провадження по визнанню спадщини відумерлою.

16:05 15.06.2020

До уваги мешканців громади!

ФОП Цибульський Р.Г. повідомляє, про проведення обробки поля, масив 48 (від водонапірної вежі яка розташована за адресою вул. Одеська до залізничної дороги) пестицидами :

08:32 05.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у селі Салгани.

Назва та місце знаходження органу, що проводить конкурс: конкурсна комісія Шабівської сільської ради, 67770, село Шабо, вул. Центральна, 63.

11:58 27.05.2020

Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19

В рамках запровадження Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua) кожен українець має можливість безкоштовно отримати емоційну підтримку, психологічну допомогу та онлайн – навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу, індивідуальну консультацію від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м.Київ.

09:32 27.05.2020

Про тимчасове відключення електроенергії в с.Шабо

АТ «Одесаобленерго» повідомляє, що у зв’язку з необхідністю проведення планових ремонтних робіт, за затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

12:17 26.05.2020

Державна допомога на дітей батькам – підприємцям

З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей, а також для осіб, які були звільнені з роботи і зареєструвались в центрі зайнятості як безробітні, Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми” від 22.04.2020  № 329.

14:50 13.05.2020

До уваги громадян таких пільгових категорій Шабівської ОТГ

Інваліди війни; вдови ветеранів військової служби та внутрішніх справ; члени сім’ї загиблого ветерана війни; ветерани органів внутрішніх справ; ветерани військової служби та внутрішніх справ; учасники бойових дій (воїни інтернаціоналісти, афганці, АТО/ООС), які не писали Заяву на грошову компенсацію для придбання твердого палива та скрапленого газу на 2020 рік.

14:47 13.05.2020