Проведення робіт на виноградниках на території Шабівської ОТГ

ТОВ «АГРОФІРМА ШАБО» повідомляє Вас про проведення робіт на виноградниках, що знаходяться на території Шабівської ОТГ з застосуванням пестицидів та агрохімікатів : Цілитель, Захисник, Інгрес, Супресор, Ортофосфорна кислота, Джек Пот, Танос, Ліндер, Талендо, Ескаліп, Антракол Зорвек Вінабрія  у період з 07 червня по 15 червня 2024 року.

09:42 06.06.2024

Про початок оновлення Стратегії розвитку Шабівської громади

Шабівська сільська рада розпочинає роботу над оновленням Стратегії розвитку територіальної громади та Плану заходів з її реалізації. Відповідне розпорядження прийнято 05.02.2024 № 23/ОС-2024. Метою цих документів є формування стратегічного бачення майбутнього громади, визначення ключових напрямів її розвитку та пошуку шляхів для досягнення поставлених завдань на період до 2027-го року.  Задля того, аби Стратегія розвитку та План заходів з її реалізації враховували інтереси усіх мешканців Шабівської громади, сільська рада розпочинає опитування місцевих жителів та представників локального бізнесу щодо їх бачення розвитку громади. Це дозволить зробити стратегічні документи інклюзивними та відповідати на потреби усіх груп населення. Анкета для опитування мешканці громади   https://forms.gle/QRV94sZjFYZRDDtx9

13:06 03.06.2024

Опитування представників і представниць бізнесу в межах актуалізації Стратегії розвитку Шабівської сільської територіальної громади

13:10 31.05.2024

До уваги мешканців!

Регіональна Консультаційна Рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України при Одеській Обласній Державній Адміністрації повідомляє, що спілка ветеранів війни в особі ТОВ фірма Віват заключила договір з Міністерством у справах ветеранів України про надання безкоштовної психологічної допомоги учасникам бойових дій; особам з інвалідністю внаслідок війни; учасникам війни; членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; сім’ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України.

09:48 28.05.2024

Правила охорони електричних мереж

З метою уникнення аварій, нещасних випадків під час проведення робіт в охоронній зоні ліній  електропередач Шабівська територіальна громада  доводить до відома користувачів, керівників  установ, організацій, фермерських господарств, підприємств, кооперативів, освітніх закладів щодо обов’язкового дотримання Правил охорони електричних мереж при проведенні будь-яких робіт поблизу і в охоронній зоні ПЛ.

16:25 20.05.2024