ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ БАЗ ВІДПОЧИНКУ!

З метою недопущення поширення короновірусної  хвороби (COVID-19) на території Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області, та з метою вивчення можливості вакцинації співробітників усіх категорій готелів від  короновірусної  хвороби (COVID-19), повідомляємо наступне.

12:27 22.07.2021

Відділ обслуговування громадян №4 (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Одеській області інформує

16 липня 2021 року з 9.00 до 10.00 години відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія» начальника відділу обслуговування громадян  № 4 (сервісного центру) Ядвіги Гульнур  на тему: «Про надання дистанційних послуг органами Пенсійного фонду України та деякі інші питання пенсійного забезпечення».

09:00 13.07.2021

Повідомлення про обробку

ТОВ "Агрофірма Шабо" повідомляє,  що з 14 липня розпочинається обробка виноградників (препарати Пергадо Р, Акробат МЦ, Мілдіканат, Емітент, Кумулюс, Люфокс, сірка молота).

14:35 12.07.2021

Оголошуються громадські слухання

Шановні мешканці громади! На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 виробниче управління житлово-комунального господарства Шабівської сільської ради, доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити свої тарифи на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та вивезення ТПВ.

10:07 09.07.2021

Шановні суб’єкти господарювання Шабівської сільської ради !

З  17 по 22 серпня 2021 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Сорочинський ярмарок, присвячений 30-й річниці Незалежності України, даний захід внесений до переліку офіційних заходів цієї знаменної дати . Бажаючі прийняти участь в даному заході можуть ознайомитись з більш детальною інформацією на веб-сайті: https://yarmarok.in.ua.

15:55 07.07.2021

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки суб’єктів оренди комунальної власності

Шабівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки суб’єктів оренди  комунальної власності за наступними адресами:

14:33 30.06.2021

Запрошуємо на роботу

Виробниче управління житлово-комунального господарства с. Шабо  запрошує на роботу електрика.

10:04 30.06.2021

Запрошуємо на роботу

Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району запрошує на роботу інженера-енергетика І категорії.

10:01 30.06.2021