Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю      проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком 26-27 квітня, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

10:59 26.04.2021

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю      проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, 27 та 28 квітня будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

14:10 23.04.2021

Пряма телефонна гаряча лінія ПФУ

Відділ обслуговування громадян  № 4 ( сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області інформує:

10:30 14.04.2021

Графік планових відключень електроенергії у квітні

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення термінових ремонтних робіт згідно із затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

09:00 14.04.2021

До уваги власників об’єктів зовнішньої реклами!

Шабівська сільська рада повідомляє, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів від 31.03.2010 №777-р, доручень голови Одеської обласної адміністрації та у рамках проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», власники банерів, біл-бордів, сіті-лайтів, інших засобів розміщення реклами до 17 квітня 2021 року повинні привести прилеглу територію в належний стан.

22:27 13.04.2021