Оприлюднення проектів регуляторних актів

Проект рішення Шабівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради»

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управлінням фінансів Шабівської сільської ради розроблено Проект рішення Шабівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2022 рік».

19:47 29.03.2021

Проект рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради «Про затвердження положення про комісію з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»

Відповідно до гл. 24 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 р. №284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних Шабівській сільській раді використанням земельних ділянок без правовстановлюючих документів та внаслідок інших порушень, передбачених законом.

11:01 23.03.2021

Проект рішення Шабівської сільської ради "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2021 рік"

Проект рішення Шабівської сільської ради "Про  встановлення місцевих податків та зборів на території Шабівської сільської ради на 2021 рік"

13:40 24.03.2020