Про приєднання Адамівської сільської ради

На черговій сесії Шабівської сільської ради, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» планується розглянути питання за зверненням Адамівського сільського голови та відповідного рішення Адамівської сільської ради від 24.01.2020 року № 356-VІІ  щодо приєднання Адамівської сільської ради (села Адамівка, Авидівка, Благодатне) до Шабівської об’єднаної територіальної громади.

12:11 19.02.2020

До відома мешканців Шабівської об’єднаної територіальної громади!

В Україні запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною», що сприяє підвищенню якості  в отриманні «особливими дітьми» реабілітаційних послуг.

13:30 14.02.2020

До уваги мешканців села Салгани, Абрикосове та Привітне!

Сільською радою проводиться робота по формуванню адресного реєстру територіальної громади. Раніше повідомляли про складання робочого проєкту по селі Шабо, Прибережне, Біленьке та Софіївка. На сьогоднішній день також складено робочий варіант Адресного реєстру с.Салгани, Абрикосове та Привітне (переглянути можливо за посиланням - адресний реєстр).

09:15 14.02.2020

В Немирівському районі Вінницької області зареєстровано спалах вірусу Грипу птиці Тип А субтитру Н5.

Згідно до офіційної інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області в Немирівському районі Вінницької області зареєстровано спалах вірусу Грипу птиці Тип А субтитру Н5.

14:32 13.02.2020

Цифрова освіта

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України на виконання цілі "Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути", Міністерство цифрової трансформації України запускає національну онлайн-платформу з цифрової грамотності, яка доступна в мережі Інтернет за посиланням  osvita.diia.gov.ua

08:35 11.02.2020

Програма "Шкільний автобус" в дії

Програма "Шкільний автобус" в дії 4 лютого 2020 року в ОЗ "Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" відбулася радісна подія - шкільна громада отримала новий автобус.   Вітаємо  педагогічний та учнівський колективи зі знаковою подією у їх шкільному житті та бажаємо дітям успіхів у навчанні.

13:44 06.02.2020

Грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ).

Грип – це гостре інфекційне захворювання  вірусного походження. Характеризується  враженням  верхніх та нижніх  дихальних шляхів.  Джерелом інфекції  є хвора людина,  яка    представляє   найбільшу небезпеку для оточуючих в перші дні хвороби.

08:55 31.01.2020