Шановні аграрії!

Прийміть щирі вітання  з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

09:28 14.11.2019

До уваги пільговиків району!

Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації  інформує споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

11:26 13.11.2019

Про необхідність реєстрації земельної ділянки, право на яку посвідчено документами старого зразка

До 1 січня 2013 року право власності на землю підтверджувалося державним актом на право власності на земельну ділянку, а право користування - державним актом на право постійного користування землею. При цьому в державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначався. Проте такі державні акти і сьогодні визнаються державою, а тому здійснювати їх обмін не потрібно.

10:51 13.11.2019

Продовжується ремонт доріг в с.Шабо

Триває ремонт доріг по вул.Селянській підсипка пісочно - щебеневої сумішшю і буде продовжено ремонт на вул.Першотравневій та вул.Дністровській.

16:14 11.11.2019

Кроки до створення  ЦНАП Шабівської ОТГ

Кроки до створення ЦНАП Шабівської ОТГ

Відповідно до  Закону України “Про адміністративні послуги” 27.12.2017. та  Указу Президента від 4 вересня 2019 року  № 647/2019 "Про деякі заходи із забезпечення  надання якісних публічних послуг" у с.Шабо у січні 2020 року планується відкриття Центру надання адміністративних послуг, який розташований у центральній частині села по  вул.Центральна , 63, с.Шабо. При створенні і проектуванні центру були враховані всі новітні рекомендації та передовий досвід існуючих центрів надання адміністративних послуг.

14:08 11.11.2019

09 листопада 2019 року -  Будинку культури села Шабо та  народній хоровій капелі  «Співуче гроно» -60!

09 листопада 2019 року - Будинку культури села Шабо та народній хоровій капелі «Співуче гроно» -60!

З нагоди 60-річчя заснування будинку культури села Шабо та колективу  народної хорової капели  «Співуче гроно», щиро вітаємо творчі колективи, майстрів народного мистецтва  з ювілеєм!

09:14 08.11.2019