ПОВІДОМЛЕННЯ

Про перенесення дати проведення громадських слухань в процесі обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план з розширенням меж населеного пункту поєднаного зі схемою планування села Шабо", та звіту про СЕО з презентацією вказаних матеріалів проекту містобудівної документації, які повинні були відбутися «09» січня 2019 року об 10:00 у приміщенні будинку культури с. Шабо.

12:21 08.01.2020

Увага! З 01.01.2020 року змінено ставки адміністративного збору у сфері державної реєстрації

З 1 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Статтею 7 вказаного закону установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2020 року – у розмірі 2102 гривні. Розмір адміністративного збору та плати у сфері державної реєстрації у 2020 році, відповідно до статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» підлягає обрахуванню у відповідному співвідношенні від вказаної вище суми.

12:15 08.01.2020

Про відкриття провадження

На підставі звернення Шабівської сільської ради до Господарського суду в Одеській області з приводу примусової сплати податкового боргу, відкрито провадження у справі № 916/3110/19 по стягненню заборгованості до бюджету Шабівської громади, орендної плати за земельну ділянку.

14:38 02.01.2020

Любі друзі!

Щиро вітаю Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

10:23 28.12.2019

Підведено підсумки призову на військову службу

23.12.2019 року в Білгород-Дністровському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за підсумками призову громадян України на строкову військову службу восени 2019 року, була проведена координаційна нарада з працівниками сільських рад Білгород Дністровського району Одеської області.

14:05 26.12.2019

Переможець Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка з Шабівської ОТГ отримає стипендію Президента

Пашкевич Тетяна - учениця Шабівського закладу загальної середньої освіти (директор Чебан Л.І.) за перемогу у ІX Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка (наказ МОН від 01.04.2019  N 418) отримає стипендію Президента України ( Указ Президента України N 947/2019 від 24.12.2019 року).

14:00 26.12.2019

Профілактика ацетонемічного синдрому у дітей

Напередодні святкових днів,  коли всі бажають здивувати близьких новими кулінарними стравами,  актуальною залишається проблема травлення  у дітей,   тому що вони бажають спробувати  солодощі  та їжу  з дорослого столу.

14:48 24.12.2019

Мій світ без жорстокості та насильства

Проблема домашнього насильства для України — є однією з найбільш гострих та розповсюджених соціальних проблем. В деяких родинах вона стала жахливою традицією — сім’я сприймає насилля як норму.

14:20 11.12.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Генеральний план з розширенням меж населеного пункту поєднаного зі схемою зонування села Шабо".

Генеральний план села Шабо - це містобудівна документація, що визначає принципові вирішення довгострокового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту, та розробляється з метою:

11:11 11.12.2019