Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам

На виконання норм  частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” з 1 квітня 2020 року органами Пенсійного фонду України проведено автоматичний перерахунок виплат пенсіонерам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсій продовжували працювати.

13:31 08.04.2020

Про продовження строку виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим на період карантину

Шабівська сільська рада оприлюднює інформацію Управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації від 07.04.2020 р.  №01-30/767, що відповідно до Закону України від 17.03.2020 року №530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби «COVID-19» встановлено: на період застосування карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням корона вірусної хвороби, з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

10:26 08.04.2020

Щодо виплати субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі на період карантину

Шабівська сільська рада оприлюднює інформацію Управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації від 07.04.2020 р.  №01-30/766  щодо виплати субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі на період карантину, Законом України від 17.03.2020 року №530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби «COVID-19» встановлено, що на період застосування карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням корона вірусної хвороби, з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

10:24 08.04.2020

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ВУЛИЦЬ

Проводиться обробка доріг населених пунктів Шабівської громади дезінфікуючими засобами для попередження COVID-19 в умовах карантинних обмежень.

09:28 08.04.2020

Дотримання правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" на території Шабівської об’єднаної територіальної громади.

На виконання протоколу позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС № 3 від 27.03.2020 р. Шабівської сільської ради, з метою запобігання занесенню та поширенню на території Шабівської об’єднаної територіальної громади короновірусної інфекції Covid-2019, 02.04.2020 р. спеціалісти Шабівської сільської ради, спільно з представником Білгород-Дністровського відділу поліції провели перевірку дотримання правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" на території села Шабо.

13:06 06.04.2020

Роз'яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України надає  роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

11:02 06.04.2020

Уряд вводить з 06 квітня нові, більш жорсткі, обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням.

14:15 03.04.2020

Допомога сім'ям з неповнолітніми дітьми

Відповідно до  розпорядження сільського голови Шабівської сільської ради Древаля В. В. більш ніж 30 сімей де виховуються неповнолітні діти та  які опинилися на даний час в складних життєвих обставинах отримали  продуктові набори, які були сформовані з продуктів харчування, що не використовуються закладами освіти громади через карантинні обмеження.

09:53 03.04.2020