Онлайн-інтерв’ю з командою проєкту SURGe

Дата: 26.09.2023 15:22

Фото без опису

22 вересня 2023 року під керівництвом Шабівського сільського голови Павла ПАВЛЕНКА, за участю заступника сільського голови Наталі ГРЕЧАНОВСЬКОЇ та керівників структурних підрозділів та виконавчих органів Шабівської сільської ради, проведено онлайн-інтерв’ю з командою  ініціативи “Інклюзивне відновлення за лідерства громад” (CLIR) проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади, за участю Олександра СОЛОНТАЙ про потреби громади та можливості подальшої співпраці в  таких сферах, як: інфраструктура, соціальні послуги, сталий розвиток, безпека, стратегічне планування, проєктний менеджмент  стратегічного планування, залучення зовнішніх інвестицій та ін.

Ініціатива спрямована на підтримку громад у сталому, інклюзивному, соціально-економічному відновленні, що фінансується Урядом Канади.

CLIR  є частиною Команди підтримки громад, що є проєктом Міністерства відновлення, спрямованого на підтримку місцевих громад у плануванні та підготовці  проєктів з відновлення.

Фото без опису