Дата: від до Скинути

Шановні платники податків,  не допускайте виникнення заборгованості зі сплати єдиного  соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування

Шановні платники податків, не допускайте виникнення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування

Чорноморське  управління ГУ ДПС в Одеській області, звертає увагу суб’єктів господарювання  на необхідність своєчасної сплати та погашення існуючої заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ). Своєчасна сплата ЄВ гарантує громадянам конституційне право на захист, а це: соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків або професіональних захворювань, пенсійне забезпечення.

13:38 26.05.2020

Увага, творчий конкурс "Найкращі в світі - мої діти!"

До Міжнародного дня захисту дітей служба у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації оголошує творчий конкурс "Найкращі в світі - мої діти!" для усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів: за номінаціями:

12:26 26.05.2020

Скільки нас в громаді

Шабівська сільська рада  першою з сільських рад Білгород-Дністровського району отримала доступ та почала використовувати в своїй роботі автоматизовану систему «Реєстр територіальних громад» Державної міграційної служби України для  забезпечення проведення дій з реєстрації/зняття з реєстрації місця  проживання осіб  на території громади, відповідно до Правил реєстрації місця проживання, затверджених Постановою КМУ від 2.03.2016р №207, та  автоматичної передачі даних, внесених органами реєстрації, до Єдиного  державного демографічного реєстру.

14:37 21.05.2020

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та суб’єктів господарювання!!!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами відповідно до постанови КМУ від 04.05.2020 року № 343), протокольних рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації, Білгород-Дністровської райдержадміністрації, з метою запобігання поширенню на території Громади випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19, діяльність суб’єктів господарювання повинна здійснюватися відповідно до  Постанови Головного державного санітарного лікаря України, а саме:

16:34 15.05.2020

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ

Відповідно до ст. 53 ЗУ “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” у разі смерті пенсіонера особам, які здійснили  його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент  смерті.

16:18 15.05.2020

Обробка гербіцидами виноградників

ООО "АГРОФІРМА ШАБО" повідомляє, обробка гербіцидами виноградників на території села Шабо буде проводиться з 18 травня 2020 року. Препарати, які будуть використовуватися в обробці: - Делавит;

10:42 14.05.2020

ПРИВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Відповідно до рішення виконавчого комітету сільської ради від 07.05.2020 р. № 62/2020 «Про відзначення Дня пам’яті та примирення, 75-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Шабівської об’єднаної територіальної громади» в рамках затверджених заходів, 8-9 травня 2020 року за підтримки сільського голови Древаля Василя Васильовича, заступник сільського голови Орлова Юрія Юрійовича, начальника відділу  з питань соціального захисту та охорони здоров’я Шабівської сільської ради Васютенка Сергія Андрійовича, в.о. старости Мережко Михайла Гавриловича та Гогулової Ольги Миколаївни, представником громади Леонідової Любов Іванівни, голови ветеранської організації Шабівської  сільської ради, депутата Шабівської сільської ради Тітаренко Кирила Ігоровича особисто привітали 55 ветеранів  Другої світової війни: із них учасники бойових дій – 2 особи, 1 – інвалід війни, жертви нацистських переслідувань – 3 осіб, учасники війни (трудовий фронт) – 35 осіб, члени сім’ї загиблих – 14 осіб та вручили продуктові пакунки.

14:33 13.05.2020

ІНДЕКСАЦІЯ ТА ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 01.05.2020 РОКУ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” Пенсійним фондом України проведено індексацію пенсій з 1 травня. Зазначеною постановою визначено, що:

11:28 12.05.2020

Про подальше розширення  переліку адміністративних  послуг, які надаються ЦНАП Шабівської сільської ради.

Про подальше розширення переліку адміністративних послуг, які надаються ЦНАП Шабівської сільської ради.

Завдяки ініціативі керівництва Шабівської сільської ради та Центру надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради , з 01.05.2020 року  додатково до адміністративних  послуг , які надавались раніше у відділі ЦНАП розпочато надання нової послуги - надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ця послуга є платною, 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб , що складає, до 30.06.2020року – 105 грн 10 коп., з 01.07.2020 року – 109 грн.85 коп.

13:49 05.05.2020