Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України! Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

09:57 23.08.2020

Акція  покладання квітів

Акція покладання квітів

21 серпня в селі Шабо, біля  пам'ятників та пам'ятних знаків, відбулися  акції  покладання квітів,  присвячені  Дню Державного Прапора України,  29-ї річниці незалежності України та 76-ї річниці визволення села Шабо від нацистських загарбників.

09:53 23.08.2020

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Шабівської сільської ради

19 серпня 2020 року о 09-00 годині, під головуванням заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Орлова Ю.Ю., відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Шабівської сільської ради для розрахунку орендної плати.

14:37 19.08.2020

Верификация пенсіонерів

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області повідомляє, що органами  Фонду проводиться робота в рамках верифікації та для актуалізації даних осіб, щодо яких отримано інформацію Державної міграційної служби про визнання недійсними, втраченими або викраденими документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

16:37 18.08.2020

Якщо пенсіонер працевлаштувався

У разі працевлаштування (реєстрації підприємницької діяльності) пенсіонер обов’язково повинен повідомити про це органи Пенсійного фонду України. Це ж стосується і зміни місця проживання та інших обставин, що можуть вплинути на розмір та своєчасність виплати пенсії.

16:29 18.08.2020

Відсьогодні Одеська область поділена на чотири карантинні зони. Що це означає для мешканців Одещини?

Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони. Ці зони закріплюються на два тижні. Такий адаптивний карантин допоможе ефективно та адекватно протидіяти поширенню коронавірусної інфекції.

11:18 18.08.2020

Черговий етап співпраці з тренінговою програмою «U-LEAD з Європою»

Основним ресурсом ЦНАП є належно підготовлений персонал, тому,  продовжуючи брати участь в тренінговій програмі «U-LEAD з Європою», адміністратори та державні реєстратори ЦНАП Шабівської сільської ради, разом з представниками відділу з питань соціального захисту та охорони здоров’я з 10.08.2020 року по 11.08.2020 року пройшли тренінг на модулі №4, який був спрямований на підвищення комунікаційних навичок персоналу ЦНАП, вироблення належної культури спілкування з громадянами, а також гендерної рівності.

18:37 13.08.2020

НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЕВАКУАЦІЇ

Відповідно до регіонального Плану основних заходів цивільного захисту на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27.01.2020 № 55/од-2020 та з метою відпрацювання злагоджених дій при можливих проявах терористичних актів на військових складах Збройних сил України, 07 серпня 2020 року було проведено спеціальне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Білгород-Дністровської районної ланки Одеської територіальної підсистеми єдиної Державної системи цивільного захисту і Шабівською сільською радою щодо проведення евакуації при виникненні надзвичайних ситуацій на складі боєприпасів в/ч А1319 у с. Біленьке Білгород-Дністровського району.

12:46 13.08.2020

Зміни щодо отримання Соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення з 01.07.2020 року

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ, ЯКІ ОБРАЛИ СПРОЩЕНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ І НАЛЕЖАТЬ ДО ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКУ

12:26 11.08.2020

На Одещині відбудуться антитерористичні навчання

Упродовж 03-07 серпня 2020 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Одеській області проведе планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання.

11:23 03.08.2020