Дата: від до Скинути

Щодо проведеного засідання робочої групи з розробки проектів Регламенту та Положення про постійні комісії

08 грудня 2020 року о 16:30 год. в приміщенні сільської ради відбулось чергове засідання робочої групи по напрацюванню пропозицій по оновленому Регламенту  Шабівської сільської ради, проекту положень про постійні комісії ради, що мають бути прийняті на другій сесії сільської ради.

08:52 10.12.2020

Для соціальних послуг громадою отримано меблі

Шабівська сільська рада та безпосередньо відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я взяли активну участь в реалізації всеукраїнських проектів щодо посилення спроможності і виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.

15:00 08.12.2020

Про засідання робочої групи з розробки проектів Регламенту та Положення про постійні комісії

Сьогодні, 08 грудня 2020 року,  о 16 30 годині в приміщенні сільської ради має відбутись чергове засідання робочої групи з числа депутатів сільської ради та залучених фахівців по напрацюванню пропозицій по  оновленому Регламенту ради Шабівської сільської ради, проекту положень про постійні комісії ради, які мають бути прийнято на другій сесії сільської ради.

09:55 08.12.2020

За Шабівською сільською радою визнано спадщину відумерлою

Юридичною службою Шабівської сільської ради  було підготовлено та подано до суду позовну заяву про визнання спадщини відумерлою стосовно прав на спадкове майно померлих громадян Звездун М.В. та Звездун В.Г., які мешкали за адресою: с.Софіївка, Білгород-Дністровського району.

09:53 08.12.2020

Сьогодні Україна відзначає День місцевого самоврядування

Шановні працівники, а також ветерани органів місцевого самоврядування Шабівської об’єднаної територіальної громади,  які працювали та працюють  на благо громади, дозвольте щиро вас привітати з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

07:35 07.12.2020

ВШАНУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Щорічно,  03 грудня громадськість вшановує людей з інвалідністю. Цей день не можна назвати святковим,  проте він нагадує нам,  що люди з інвалідністю мають такі ж права, як і більшість інших громадяни, та заслуговують на повагу й увагу суспільства.  Відзначення Міжнародного Дня інвалідів — це добра нагода привернути увагу до їхніх проблем і нагадати людству про обов’язок до найбільш незахищеної частини суспільства.

12:40 04.12.2020

Приєднання до Шабівської ОТГ. Виїзд робочої групи спеціалістів до села Адамівка

03 грудня 2020 року група спеціалістів  Шабівської сільської ради на чолі з сільським головою  Павлом Павленко  здійснили виїзд до села Адамівки з метою вивчення земельних, фінансових, освітянських та інших  питань, які виникають при приєднанні громад Адамівської сільської ради.

10:49 04.12.2020

Про онлайн-тренінги для громади з використання інструментів електронної демократії

Зважаючи на існуючий запит стосовно використання інструментів електронної демократії та відповідно до сучасних тенденцій цифрової трансформації громад, та в рамках подальшої  співпраці Програма EGAP спільно із Шабівською сільською радою планує впродовж грудня провести серію онлайн-тренінгів щодо використання інструментів електронної демократії. В зазначених тренінгах можуть взяти участь всі охочі жителі Шабівської громади, зацікавлені в механізмах цифрової демократії та їх розвитку в Україні.

10:46 04.12.2020

СНІД - це не вирок

1 грудня в Шабівському ЗЗСО відзначали Всесвітній День боротьби зі  СНІДом. Соціальним педагогом та класними керівниками були проведені цікаві заходи та тренінги.

15:35 03.12.2020