Інформація щодо екологічних питань ОТГ

Чудова новина для мешканців Шабівської громади! На 2021й рік запланована довгоочікувана реконструкція КНС-1 та КНС-2, а також напірних колекторів с.Бритівка. Ці роботи включено до переліку природоохоронних заходів з фінансуванням у 4,1 млн. грн.

15:53 15.02.2021

Твій путівник у світі держпослуг

Міністерство цифрової трансформації України запустило «Гід з державних послуг» – інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. На онлайн-порталі доступна інформація про 1 170 послуг — місце та строки їх надання, вартість, необхідні для отримання документи та спосіб оскарження результатів. Онлайн-портал постійно оновлюється і невдовзі тут буде розміщено інформацію про 100 % державних послуг, які надаються в Україні.

10:46 15.02.2021

Про надання дистанційних послуг органами Пенсійного фонду України та деякі інші питання пенсійного забезпечення

Відділ обслуговування громадян  № 4 ( сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області інформує:

08:00 12.02.2021

Важливою складовою прозорості роботи та професійності є інформаційні комунікації на всіх рівнях!

З робочим візитом Шабівську громаду відвідала заступник голови Одеської Адміністрації з питань цифрової трансформації Анастасія Бондар та Іван Копиченко, регіональний координатор програми EGAP в Одеській області. Приємно було чути, що всі  кроки зроблені громадою вірні та результативні, що Шабівська громада одна з перших в нашому регіоні успішно розвивається у цьому напрямку.

10:09 11.02.2021

Зміни задля створення належного ЦНАП

Напрям з покращення якості надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» допомагає громадам створювати належні центри надання адміністративних послуг.

08:09 10.02.2021

Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "Стройспецтехніка"

На виконання п.3 ст. 8 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» на протязі 25 робочих днів, починається громадське обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво асфальтозмішуючого заводу за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р-он, с. Шабо, вул. Вокзальна, 15.» (Реєстраційний номер в Реєстрі з ОВД- 202012247192).

16:07 09.02.2021

СПАРТАКІАДА  УЧНІВ  ШАБІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ  З  ГАНДБОЛУ

СПАРТАКІАДА УЧНІВ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ГАНДБОЛУ

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 17.09.2020 № 155/ОД «Про проведення обласної спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році»     05 лютого 2021 року на базі Салганського Центру дозвілля молоді проведено змагання серед учнів Шабівської громади з баскеболу  (3х3, юнаки, дівчата) за програмою обласної Спартакіади.

12:27 08.02.2021