Дата: від до Скинути

Шабівська громада отримала обладнання для надання адміністративних послуг на дому

Шабівська сільська рада в рамках співпраці з Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) отримала обладнання «Мобільні кейси», яке дозволяє надавати адміністративні послуги за принципом віддаленого робочого місця.

15:24 17.11.2020

ТВК скликує першу сесію новообраної ради

Шабівська сільська територіальна виборча комісія скликує першу сесію новообраної Шабівської сільської ради на 20 листопада о 10.00 годині у приміщенні Центру дозвілля молоді – с. Салгани, вул. Шабська,20-б.

14:20 16.11.2020

Це може бути корисним. Гід з державних послуг.

Міністерством цифрової трансформації України на порталі «Дія» запроваджено інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування – «Гід з державних послуг».

10:31 13.11.2020

Офіційне оприлюднення результатів місцевих виборів сільського голови та депутатів Шабівської сільської ради

Шабівська сільська територіальна виборча комісія відповідно до вимог ч.1 ст. 282 Виборчого кодексу України оприлюднює результати виборів Шабівського сільського голови та депутатів Шабівської сільської ради.

14:15 06.11.2020

Дорогі земляки, гості села Салгани!

Сьогодні у вас велике свято – Храмовий День та День села, відзначення якого символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури.

11:47 04.11.2020