Зміни для якості в наданні адміністративних послуг

Завдяки  реалізації третього раунду напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення  Програми «U-LEAD  з Європою», учасником якої є Шабівська об’єднана територіальна громада, сільською радою отримано меблі для облаштування Центру надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради, віддаленого робочого місця в с. Салгани та територіального підрозділу в с. Бритівка. Було поставлено більше 100 одиниць меблів вартістю 10 тисяч євро. На це обладнання не витрачено коштів бюджету громади – фінансування проведено за рахунок Програми «U-LEAD  з Європою».

16:42 21.12.2020

З Днем Святого Миколая Чудотворця

День Святого Миколая Чудотворця – казкове свято, що чекають не тільки діти, а й дорослі. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому.

08:00 19.12.2020

Відбулась 2 сесія 8 скликання Шабівської сільської ради

18.12.2020 року о 10:00 годині у приміщенні Центру  дозвілля молоді   с. Салгани відбулась друга сесію 8-го скликання Шабівської сільської ради. В роботі взяли участь з 26 обраних депутатів 24 депутата, які затвердили Регламент  Шабівської сільської ради, а також Положення про постійні комісії сільської ради та затвердили їх персональний склад.

17:40 18.12.2020

Святий Миколай запрошує!

Шановні мешканці та гості громади, наступають передноворічні свята, але у зв’язку з запровадженням карантинних заходів заборонено проводити масові заходи, про те все одно свято не відміняється.

12:00 17.12.2020

НЕ СПЛАЧУЄШ ПОДАТКИ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ - ЧЕКАЙ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ

Обов’язком кожного громадянина України та юридичної особи, яка розташована на території нашої країни, є сплата податків та обов’язкових платежів до бюджету. У випадку невиконання цього обов’язку для платника податку настають негативні наслідки фінансового характеру.

10:30 17.12.2020

Онлайн-зустріч  "Питання цифрової трансформації громад"

Онлайн-зустріч "Питання цифрової трансформації громад"

Сьогодні, 16 грудня, в рамках співпраці із Програмою EGAP та Міністерством цифрової трансформації України представники Шабівської сільської ради прийняли участь у онлайн-зустрічі із Директоратом регіональної цифровізації Мінцифри.

15:55 16.12.2020

НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ з 19 грудня поточного року

Шановні мешканці громади! Зверніть увагу, що з 19 грудня 2020 року по 28 лютого 2021 року по всій території України будуть діяти нові карантинні обмеження! При цьому з 8 по 24 сiчня 2021 року все без змiн – в країнi будуть «зимовi каникули» з метою зниження зростання захворюванностi.

15:58 15.12.2020