Дата: від до Скинути

Підсумки  І етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти ,,Земля – наш спільний дім”

Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти ,,Земля – наш спільний дім”

З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, формування екологічної культури, виявлення та поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв’язань екологічних проблем  24 листопада 2020 року на базі Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради відбувся І етап щорічного Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти „Земля – наш спільний дім!” за темою:  «Планета Земля – наш дім майбутнього!». Відповідно до епідеміологічної ситуації в Україні, конкурс проводився в заочному форматі. На розгляд журі були представлені відеозаписи виступів колективів екологічної просвіти. Учасники агітбригад презентували  власний досвід просвітницької природоохоронної та екологічної діяльності.

12:28 30.11.2020

"Учитель року - 2021"

Завершився І (зональний етап) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021".

12:24 30.11.2020

Сільський голова ініціює зустріч з новообраними депутатами

Для забезпечення належної організації роботи Шабівської сільської ради щодо вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання сільської ради, визначення організаційних питань діяльності представницького органу місцевого самоврядування Шабівської об’єднаної територіальної громади, зокрема підготовки до другої сесії, прийнято розпорядження № 101/ОС-2020 від 26.11.2020 року.

11:08 27.11.2020

Година пам`яті «Голодомор – наш вічний біль»

Голодомор… Це страшне слово повертає нас у далекі роки історії нашої країни. Всі ми у смутку і скорботі доземно схиляємо голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в Книзі Життя України.

11:00 27.11.2020

28 листопада  2020 року –  День пам’яті жертв Голодомору

28 листопада 2020 року – День пам’яті жертв Голодомору

На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору, напередодні цього дня, 27 листопада, з 15.00 до 16.00 години на території Шабівської сільської ради   передбачається проведення громадської акції «Запали свічку пам’яті».

14:57 26.11.2020

УВАГА!  ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЗНИКЛУ ЛЮДИНУ!

УВАГА! ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЗНИКЛУ ЛЮДИНУ!

Розшукується зникла особа -ЧЕРНЯК ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ,1962 р.н., мешканець м. Одеса, який 11 листопада 2020 року приблизно з 12 до 15 години дня вийшов  з автобусу на перехресті доріг Шабо-Біленьке (біля залізничного переїзду) і його подальше місцезнаходження невідоме.

12:49 25.11.2020

Проведено І виїзний прийом із застосуванням «Мобільного кейсу» для надання  адміністративної послуги на дому

Проведено І виїзний прийом із застосуванням «Мобільного кейсу» для надання адміністративної послуги на дому

18.11.2020 року працівниками відділу ЦНАП Шабівської сільської ради вперше впроваджено в дію  та здійснено перший виїзний прийом із застосуванням «Мобільного кейсу» для надання  адміністративної послуги віддалено.

10:52 19.11.2020