Святий Миколай запрошує!

Шановні мешканці та гості громади, наступають передноворічні свята, але у зв’язку з запровадженням карантинних заходів заборонено проводити масові заходи, про те все одно свято не відміняється.

12:00 17.12.2020

НЕ СПЛАЧУЄШ ПОДАТКИ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ - ЧЕКАЙ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ

Обов’язком кожного громадянина України та юридичної особи, яка розташована на території нашої країни, є сплата податків та обов’язкових платежів до бюджету. У випадку невиконання цього обов’язку для платника податку настають негативні наслідки фінансового характеру.

10:30 17.12.2020

Онлайн-зустріч  "Питання цифрової трансформації громад"

Онлайн-зустріч "Питання цифрової трансформації громад"

Сьогодні, 16 грудня, в рамках співпраці із Програмою EGAP та Міністерством цифрової трансформації України представники Шабівської сільської ради прийняли участь у онлайн-зустрічі із Директоратом регіональної цифровізації Мінцифри.

15:55 16.12.2020

НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ з 19 грудня поточного року

Шановні мешканці громади! Зверніть увагу, що з 19 грудня 2020 року по 28 лютого 2021 року по всій території України будуть діяти нові карантинні обмеження! При цьому з 8 по 24 сiчня 2021 року все без змiн – в країнi будуть «зимовi каникули» з метою зниження зростання захворюванностi.

15:58 15.12.2020

СТОП НАСИЛЬСТВО

Щорічно в Україні впродовж грудня  проводяться заходи проти насильства з метою  привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. На жаль, домашнє насильство для України стало буденністю.

15:40 15.12.2020

Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З метою відзначення мужності, самовідданості учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  Указом Президента України № 945 від 10 листопада 2006 року  14 грудня визнано Днем  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

09:46 14.12.2020

Реєстр громади як елемент інформаційної інфраструктури електронного урядування

З 03 грудня поточного року  Шабівська сільська рада приймає участь у пілотному проекті з використання та  випробування відповідного оновленого реєстру територіальної громади  ДМС України.

10:03 11.12.2020

Про посилення протиепідемічних заходів

Кабінет Міністрів України затвердив постанову про посилення протиепідемічних заходів на території всієї країни. Таким чином, це дасть можливість розірвати ланцюжок захворюваності, яка може зрости після новорічних свят.

10:00 11.12.2020