Дата: від до Скинути

Онлайн-зустріч учнів Бритівського ЗЗСО з представниками Білгород-Дністровського ВУЗу

Кожного дня людина постає перед десятками виборів – чим займатись, як проводити день, чого досягати і чи досягати взагалі. С тих пір, як людина стає, більш-менш, самостійною, все її життя - результат тих самих виборів і рішень, які вона приймає щодня. Хочете краще виглядати і добре себе почувати – ведіть здоровий спосіб життя, хочете побудувати успішну кар’єру – багато працюйте і будьте професіоналом в певній області, а до цього – сумлінно навчайтеся.

10:05 12.01.2021

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ В ГРОМАДІ

Шановні мешканці громади! Повідомляємо, що згідно результатів ПЛР тестувань на COVID-19, отриманих від ДУ "Одеський обласний лабораторний центр" МОЗ України, с початку пандемії на території громади підтверджено 156 випадків захворювання на  COVID-19, з них 2 людини померло.

10:00 12.01.2021

ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ 20 СІЧНЯ в с. Шабо

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю      проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення) в с. Шабо (ТП 403):

10:59 11.01.2021

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ В ГРОМАДІ

Шановні мешканці громади! Повідомляємо, що згідно результатів ПЛР тестувань на COVID-19, отриманих від ДУ "Одеський обласний лабораторний центр" МОЗ України, с початку пандемії на території громади підтверджено 151 випадків захворювання на  COVID-19, з них 2 людини померло.

12:52 05.01.2021

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

До уваги платників податків, зборів, платежів, інших надходжень та платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

11:15 04.01.2021

До уваги роботодавців !

Одеське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що відповідно до наказу Мінсоцполітики від 27.08.2020 року № 591 затверджено нову форму звітності про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю № 10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення зареєстрованого в Мін’юсті 13 жовтня 2020 року  за  № 1007/35290, та повідомляємо, що наказ Мінпраці від 10.02.2007 р. № 42, яким було затверджено форму №10-ПІ (річна) втратив чинність.

08:15 04.01.2021

Нарада директорів та завідуючих будинків культури

30.12.2020 року Шабівським сільським головою Павленком Павлом Петровичем та начальником управління освіти, культури, молоді та спорту Корчагіною Федорою Іванівною було проведено нараду директорів та завідуючих будинків культури громади.

15:26 30.12.2020