УВАГА!  ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЗНИКЛУ ЛЮДИНУ!

УВАГА! ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЗНИКЛУ ЛЮДИНУ!

Розшукується зникла особа -ЧЕРНЯК ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ,1962 р.н., мешканець м. Одеса, який 11 листопада 2020 року приблизно з 12 до 15 години дня вийшов  з автобусу на перехресті доріг Шабо-Біленьке (біля залізничного переїзду) і його подальше місцезнаходження невідоме.

12:49 25.11.2020

Проведено І виїзний прийом із застосуванням «Мобільного кейсу» для надання  адміністративної послуги на дому

Проведено І виїзний прийом із застосуванням «Мобільного кейсу» для надання адміністративної послуги на дому

18.11.2020 року працівниками відділу ЦНАП Шабівської сільської ради вперше впроваджено в дію  та здійснено перший виїзний прийом із застосуванням «Мобільного кейсу» для надання  адміністративної послуги віддалено.

10:52 19.11.2020

Шабівська громада отримала обладнання для надання адміністративних послуг на дому

Шабівська сільська рада в рамках співпраці з Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) отримала обладнання «Мобільні кейси», яке дозволяє надавати адміністративні послуги за принципом віддаленого робочого місця.

15:24 17.11.2020

ТВК скликує першу сесію новообраної ради

Шабівська сільська територіальна виборча комісія скликує першу сесію новообраної Шабівської сільської ради на 20 листопада о 10.00 годині у приміщенні Центру дозвілля молоді – с. Салгани, вул. Шабська,20-б.

14:20 16.11.2020

Це може бути корисним. Гід з державних послуг.

Міністерством цифрової трансформації України на порталі «Дія» запроваджено інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування – «Гід з державних послуг».

10:31 13.11.2020