Кількість сумнівних тендерів значно зменшилась

Дата: 27.02.2024 12:38

Фото без описуЗа інформацією робочої групи «Прозорість і підзвітність» в Одеській області, кількість недоцільних закупівель останнім часом значно зменшилася.

Проте моніторингова група відзначає, що існують випадки безпідставного відхилення тендерної пропозиції, в результаті чого порушуються принципи об’єктивного та неупередженого визначення переможця спрощеної закупівлі. Також подекуди має місце встановлення вимог у тендерній документації, яке може мати неоднозначне тлумачення та, як наслідок, - упереджене визначення переможця процедури закупівлі.

Пам’ятайте: за порушення законодавства керівник установи-замовника може понести адміністративне (а в деяких випадках і кримінальне) покарання, у зв’язку з чим рекомендуємо посилити контроль за законністю прийнятих рішень уповноваженою особою.

Одне з наших ключових завдань на поточний рік — продовжити робити закупівлі максимально публічними й конкурентними.