Емоційне виснаження під час війни

Дата: 21.02.2024 10:35

Сьогодні у рубриці #гігієна_праці_в_деталях разом з лікарем відділу гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Мариною ГРАЧОВОЮ розглядаємо тему емоційного виснаження під час війни.

Війна – це подія, що має надзвичайно серйозний вплив на психологічний стан людини. Вона змушує нас не тільки стикатися з фізичною небезпекою, а й переживати емоційний стрес та травматичні події. Відбувається порушення звичних життєвих ритмів, що може викликати депресію, тривожність та інші негативні емоції.

Вплив війни на психоемоційний стан людей відчувається – збільшилася кількість тривожних та депресивних станів (особливо таких, як депресія, тривожний розлад та посттравматичний стресовий синдром), психосоматичних проявів (шлунково-кишкові розлади, головні болі, стрибки артеріального тиску, порушення сну тощо) та решта.

Деталі за посиланням: http://surl.li/qqyye