ЯК ПІДТРИМУВАТИ НА ВІДСТАНІ?

Дата: 17.01.2024 11:22

Фото без описуВідстань – не перепона, щоб підтримати людину, яка цього потребує. Ось кілька порад, які стануть у нагоді, якщо, наприклад, ви спілкуєтесь телефоном чи за допомогою інших засобів зв’язку:

• Насамперед поцікавтесь у людини, чи зручно їй розмовляти. Якщо тема розмови делікатна – уточніть, чи може вона зараз говорити вільно.
  • Якщо вам погано чутно, попросіть людину перейти до тихішого місця. Переконайтеся, що ви самі перебуваєте у тиші.
  • Якщо є можливість, зробіть так, аби людина під час розмови вас бачила, наприклад, спробуйте відеозв’язок.
  • Не бійтесь уточнювати, якщо чогось не зрозуміли: «Чи могли б ви пояснити, що мали на увазі, коли сказали про…?», «Поясніть, будь ласка, детальніше».
  • Залишайте час на паузи, якщо людина мовчить.
  • Робіть коментарі – це допоможе людині почуватись комфортно під час пауз: «Все добре, не поспішайте», «Я тут, якщо ви хочете продовжити».

Якщо людина перебуває у стані сильного стресу, намагайтеся залишатися на лінії, доки вона не заспокоїться або ви зможете зв’язатися зі службами підтримки.