Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення технічних робіт щодо підвищення надійності електромережі, 1 лютого 2022 р. будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення)

13:55 31.01.2022

До уваги мешканців Шабівської громади!

Згідно наказу Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації від 14.01.2022 р. №1223 для зручності вакцинації проти COVID-19 людей, які проживають у віддалених населених пунктах, в Одеській області сформовані мобільні бригади з вакцинації, які, відповідно до затвердженого графіку, виїжджають до об’єднаних територіальних громад та щеплюють місцеве населення.

11:08 26.01.2022

До уваги мешканців громади!

Головне управління  ДПС  в Одеській області,    з метою  забезпечення ефективного податкового адміністрування плати за землю, та у зв’язку із поданням податкової декларації з плати за землю,  надає інформацію, щодо суттєвих змін в системі державного регулювання земельних відносин.

15:00 25.01.2022

Шановні платники податків!

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що 02.07.2021 року набули чинності норми Закону України від 03 червня 2021 року № 1525-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (далі – Закон № 1525).

11:53 20.01.2022

Шановні мешканці Шабівської громади!

Наразі проводяться заходи із розробки інвестиційного  проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програма «U-LEAD з Європою» відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) для Шабівської, Мологівської та Білгород-Дністровської територіальних громад.

09:36 19.01.2022

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення технічних робіт щодо підвищення надійності електромережі, 21 січня будуть проводитись відключення  електропостачання (можливі доповнення)

11:24 18.01.2022

До уваги мешканців громади!

Головне  управління ДПС в Одеській області надсилає інформацію, щодо  належного виконання Плану інформаційно-роз’яснювальної компанії щодо Закону України від 15.06.2021 №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» (далі – Закон №1539) .

12:48 17.01.2022

До уваги мешканців Шабівської територіальної громади!

20 січня 2022 року з 12.30 год. до 13.30 год. в приміщенні "Центр надання адміністративних послуг", за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо вул. Центральна, 63 буде здійснюватися прийом громадян фахівцями Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості з питань реєстрації, професійного  навчання, працевлаштування, послуг та сервісів служби зайнятості для роботодавців тощо.

12:45 17.01.2022

Тренінг із управління ресурсами «Життєвий капітал»

22 січня 2022 року відбудеться соціально-економічний тренінг із управління ресурсами «Життєвий капітал» та спеціалізована консультація «Фінансова грамотність. Фінансове планування розвитку підприємницької діяльності», запрошений спікер - фінансовий консультант-эксперт Гавва Олена.

12:43 17.01.2022

До Уваги мешканців Шабівської територіальної громади!!!

21 січня 2022 року з 14.00 до 16.00 год. в приміщенні «Центр надання адміністративних послуг», за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 63 буде здійснюватися прийом громадян спеціалістом відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України.

09:40 14.01.2022