ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.03.2022 11:04

Шабівська сільська рада  попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів.

Підпал трави та опалого листя — це не лише порушення законодавства, правил благоустрою, а й загроза життю та здоров’ю населення. Влітку і ранньої весни особливо небезпечні лісові й польові пожежі. Украй небезпечно кидати палаючі сірники, недопалки, палити суху траву, розводити вогнища.

Нагадуємо, що ст. 152 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, а саме: накладення штрафу на громадян від двадцяти (340,00 грн.) до вісімдесяти (1360,00 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850,00 грн.) до ста (1700,00 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.