Запрошуємо на зустріч!

17.12.2021р. об 16.00 в приміщенні Шабівської сільської ради 14 кабінеті відбудеться зустріч «Відкрита розмова» з головою громади Павло Павленко, також на зустрічі будуть присутні депутати та фахівці сільської ради. Тема зустрічі: «Руйнування міфів. Важливо для громади». Запрошуємо громадських діячів, соціально активних мешканців Шабівської громади.

12:10 17.12.2021

Конкурсні вимоги проведення конкурсу на визначення суб’єкту господарювання для організації та проведення демонтажу рекламних засобів поза межами населених пунктів в Одеській області

Інформація про конкурс та конкурсні вимоги проведення конкурсу на визначення суб’єкту господарювання для організації та проведення демонтажу рекламних засобів поза межами населених пунктів в Одеській області, розміщених з порушенням Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2012 року №1135 (зі змінами), крім тих, що розташовані в межах смуги відведення автомобільних доріг, що додаються.

08:15 14.12.2021

Відділ обслуговування громадян № 4 ( сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області інформує

14 грудня 2021 року з 10.00 до 11.00 години відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія» начальника відділу обслуговування громадян  № 4 (сервісного центру) Ядвіги Гульнур  на тему: «Про надання дистанційних послуг органами Пенсійного фонду України та деякі інші питання пенсійного забезпечення».

09:32 10.12.2021

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Вітаємо з днем місцевого самоврядування, бажаємо досягнення високих цілей та їх успішної реалізації. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку громади.

10:44 07.12.2021

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначається День Збройних сил України. Це свято мужніх, незламних воїнів, серед яких сміливі чоловіки і жінки нашої країни, які завжди готові захищати мирних жителів, територіальну цілісність та кордони України.

11:26 06.12.2021

Повідомлення про намір ПП «Мальта» здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», ПП «МАЛЬТА»  інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії для бюджетних установ.

14:25 03.12.2021

УВАГА!

07 грудня 2021 року Центром надання адміністративних послуг Шабівської сільської ради та на його віддалених робочих місцях (село Салгани, село Софіївка) та територіальному підрозділі (село Бритівка) буде здійснюватися прийом громадян з 08.00 по 14.00 годину, з 14.00 по 17.00 годину будуть проводитись регламентні технічні роботи.

09:39 03.12.2021

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, 08 грудня 2021р. будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення)

16:02 02.12.2021