Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення технічних робіт щодо підвищення надійності електромережі, 24 лютого будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення)

10:20 21.02.2022

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!

На виконання Указу Президента України від 14.02.2022 №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» ЗАПРОШУЄМО усіх бажаючих прийняти участь у проведенні патріотичних заходів із використанням національної символіки. Заспіваймо ГІМН УКРАЇНИ разом та долучайтесь до автопробігу з державними прапорами. Початок заходів 16.02.2022 о 10.00 годині біля будинку сільської ради с.Шабо.

12:53 15.02.2022

Повідомлення про намір здійснити коригування діючих тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

ВУЖКГ с.Шабо повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з централізоване водопостачання та централізованого водовідведення.

11:39 15.02.2022

До Уваги мешканців Шабівської територіальної громади!!!

11 лютого 2022 року з 14.00 до 16.00 год. в приміщенні «Центр надання адміністративних послуг», за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна, 63 буде здійснюватися прийом громадян спеціалістом відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України.

14:41 09.02.2022

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення технічних робіт щодо підвищення надійності електромережі, 2 лютого 2022р будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення)

20:33 01.02.2022

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення технічних робіт щодо підвищення надійності електромережі, 1 лютого 2022 р. будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення)

13:55 31.01.2022

До уваги мешканців Шабівської громади!

Згідно наказу Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації від 14.01.2022 р. №1223 для зручності вакцинації проти COVID-19 людей, які проживають у віддалених населених пунктах, в Одеській області сформовані мобільні бригади з вакцинації, які, відповідно до затвердженого графіку, виїжджають до об’єднаних територіальних громад та щеплюють місцеве населення.

11:08 26.01.2022