Ідентифікація сільськогосподарських тварин

На даний час на теренах України діє Закон України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин». Шабівська сільська рада нагадує, у разі виявлення порушників законодавства з ідентифікації та реєстрації тварин будуть вживатись заходи адміністративного впливу, передбаченою статтею 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

10:06 13.01.2022

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення робіт щодо підвищення надійності електромережі, 19 та 20 січня 2022р будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення)

09:13 13.01.2022

КОНКУРС НА КРАЩИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ/ІНІЦІАТИВУ «БУДУЙМО КРАЇНУ БЕЗ БАР’ЄРІВ РАЗОМ»

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися.

16:11 12.01.2022

Відділ обслуговування громадян № 4 управління обслуговування громадян Головного управління ПФУ в Одеській області інформує:

17 січня 2022 року з 10.00 до 11.00 години відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія» начальника відділу обслуговування громадян  № 4 (сервісного центру) Ядвіги Гульнур  на тему: «Про надання дистанційних послуг органами Пенсійного фонду України та деякі інші питання пенсійного забезпечення».

10:10 11.01.2022

ПФУ повідомляє

Графік прийому на віддалених робочих місцях спеціалістом відділу обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) Головного  управління Пенсійного фонду України в Одеській області на січень 2022 року

09:54 06.01.2022

Робота у вихідні дні

Шабівська сільська рада повідомляє, що відповідно до ст. 67 КЗпП України, вихідні дні 25 грудня 2021 року та 01 січня 2022 року, які збігаються зі святковими, переносяться на 27 грудня 2021 року та 03 січня 2022 року.

15:38 23.12.2021

Повідомлення про зміну тарифу на прийняття, видалення та захоронення побутових, виробничих та промислових відходів

Виробничий кооператив «ЕКОЛОГІЯ» бере участь у здійснені операцій поводження з  відходам, а саме видалення та захоронення включаючи витрати з операційної діяльності та фінансові витрати, пов’язані з основною діяльністю, із застосуванням нормативного методу на підставі державних і галузевих нормативів, а також з урахуванням економічно обґрунтованих планових витрат за попередній рік, прогнозу індексів цін підприємства та підставі планових кошторисів.

08:09 21.12.2021

До уваги мешканців громади!

Головне  управління ДПС в Одеській області надсилає  Пам’ятку  щодо Алгоритмів дій суб’єктів господарювання, по яких прийнято рішення про відповідність критеріям ризиковості платника податку та/або яким в автоматичному режимі зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

10:35 20.12.2021