Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю  проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком 09 жовтня 2021р, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

16:27 07.10.2021

Перереєстрація громадян, що знаходяться на квартирному обліку

Відповідно  до «Правил обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень» кожного року громадяни, які знаходяться на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов, повинні пройти перереєстрацію квартирного обліку.

12:44 07.10.2021

Оголошується конкурс!

Шабівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди комунальної власності за адресою:

12:31 05.10.2021

ЦНАП повідомляє про прийом державними реєстраторами за попереднім записом

У зв'язку із збільшенням кількості звернень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та у сфері державної реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців відділом «Центр надання адміністративних послуг» Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району вводиться попередній запис на прийом до державного реєстратора.

14:14 04.10.2021

Повідомлення про намір ПП «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», ПП «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»  інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії для бюджетних установ.

15:53 01.10.2021

Повідомлення про намір ПП «МАЛЬТА» здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», ПП «МАЛЬТА»  інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії для бюджетних установ.

15:47 01.10.2021

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА РОЗРОБЛЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

З метою збереження історичної та культурної спадщини, формування у мешканців громади почуття патріотизму, поваги, любові до рідного краю та національної свідомості, вшанування народних традицій, Шабівська сільська територіальна громада оголошує конкурс на розроблення офіційної символіки – герба і прапора, тексту та музики гімну Шабівської сільської територіальної громади.

16:09 30.09.2021

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю      проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком 5 жовтня, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

14:47 29.09.2021

Підтримайте Шабівську громаду!

Шабівською сільською радою було взято участь в конкурсі в рамках проєкту «Найгарніше українське село», який має на меті відкриття українських селищ задля розвитку зеленого туризму, збереження їх самобутності. Голосування за найгарніше українське село в однойменному конкурсі розпочато. Залишити свій голос за найкрасивіший населений пункт можна за посиланням.

09:40 29.09.2021

Шановні мешканці громади!

Нагадуємо, що у відділі ЦНАП Шабівської сільської ради можна отримати послуги із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс" (отримання адміністративних послуг віддалено для тих жителів громади, які за об’єктивних причин не можуть прийти до Центру надання адміністративних послуг).

15:39 28.09.2021