ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 28.03.2022 10:55

Відповідно до розпорядження коменданта Білгород-Дністровського району №5 від 27.03.2022 року, на виконання положень Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та з метою заборони незаконного запуску безпілотних летальних апаратів (БПЛА) над територією Білгород-Дністровського району забороняється проведення польотів БПЛА над Білгород-Дністровським районом (крім військових).

В разі крайньої необхідності, запуск БПЛА проводити виключно за погодженням Служби безпеки України та обов’язковим повідомленням командирів військових частин, що дислокуються в Білгород-Дністровському районі та коменданта Білгород-Дністровського району.

Всі недозволені польоти БПЛА будуть вважатись шпигунством та диверсійною роботою на користь ворога та будуть знищені за допомогою наявних засобів вогневого ураження.

Розпорядження набуває чинності з 00:00 години 28 березня 2022 року