До уваги мешканців Шабівської територіальної громади!

На виконання Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 (зі змінами) (далі – Порядок) та Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року № 121 (зі змінами), Міністерством соціальної політики України розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю (далі – електронний кабінет) як один із інструментів для подання документів особами з інвалідністю, законними представниками дітей з інвалідністю та іншими окремими категоріями населення (далі – громадяни), зокрема, заяв про взяття на облік для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

15:00 10.11.2021

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Щиро вдячні Вам - працівникам будинків культури та клубних установ, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

14:52 10.11.2021

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю      проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, 10 та 11 листопада будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення)

15:14 05.11.2021

Шановні мешканці громади!

У зв’язку із запровадженням карантинних обмежень «Червона зона», та відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шабівської сільської ради від 17.10.2021 року, на території сільської ради з 18.10.2021 року діють наступні обмеження:

09:29 28.10.2021

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю проведення  27 та 28 жовтня планових ремонтних робіт згідно з затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

12:19 25.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у селі Салгани.

Назва та місце знаходження органу, що проводить конкурс: конкурсна комісія Шабівської сільської ради, 67770, село Шабо, вул. Центральна, 63.

14:21 22.10.2021

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю  проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

16:47 20.10.2021

До уваги представників агробізнесу!

Враховуючи надзвичайну актуальність у отриманні додаткових знань та навиків щодо  протидії  проявам  рейдерства  в  аграрній  сфері,  Всеукраїнська асоціація громад (далі: Асоціація; ВАГ)   малим та середнім агровиробникам ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проекту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що  впроваджується  в  рамках  «Програми  USAID  з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі -  «Проект АГРО»).

16:34 20.10.2021

Шабівська сільська рада інформує про бюджетну субсидію щодо посівів гречки!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь».

16:26 20.10.2021

Шановні мешканці громади!