Новини Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ

Людина весь час чогось хоче. І, здавалося б, це так просто – знати свої бажання. Але, далеко не кожному, легко визначитися з глобальними цілями, відповідно, і шляхом їх досягнення.

10:10 30.06.2021

Семінар для вивільнюваних працівників

25.06.2021 року відбувся семінар для вивільнюваних працівників комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровської районної ради".

10:07 30.06.2021

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

17.06.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела семінар з орієнтації на службу в ЗСУ, із залученням соціальних партнерів - представників Білгород-Дністровський об'єднаного міського військового комісаріату.

15:23 18.06.2021

Індивідуальне тестування школярів

Із закінченням навчального року, кількість школярів, бажаючих пройти профорієнтацію, в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості, значно зросла. Учні, за допомогою спеціаліста з профорієнтації Валентини Касаткіної-Белікчі, реєструються в консультаційній мережі «Моя професія», проходять тестування, безпосередньо в ЦЗ, або вдома. Також, бажаючі профорієнтуються за методикою Д. Клімова, а після отримують роз’яснення та консультації від спеціаліста ЦЗ.

15:16 18.06.2021

Економічна екскурсія

16 червня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровськрого міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі організувала економічну екскурсію до Білгород-Дністровської військової частини А4217 для утриманців КЗ "Білгород-Дністровського дитячого будинку змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку".

08:20 18.06.2021

ЕКОНОМІЧНА ЕКСКУРСІЯ

В душі кожної людини живе дитина. Усі ми любимо речі, яким, зазвичай, радіє малеча – зоопарк, іграшки, розваги, морозиво… Кожному своє, але ж так важливо не втратити дитину всередині себе. Адже, саме завдяки цьому, ми вміємо радіти простим речам, бути безтурботними, а значить – щасливими. 09 червня 2021 року начальник відділу взаємодії з роботодавцями Альона Васильченко та провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі організували економічну екскурсію на ТОВ «Оріон». Працівники заводу провели екскурсію по всім виробничим приміщенням, показали процес «народження іграшки», її упаковки, відгрузки.

16:52 14.06.2021

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості інформує!

До уваги роботодавців! 10 червня 202 року, Об’єднання організацій роботодавців Одеської області спільно з Одеським обласним управлінням АТ Ощадбанк, провели конференцію на тему: "КРЕДИТУВАННЯ МІКРО-, МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ЗА ПРОГРАМОЮ "ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9 %".

15:59 11.06.2021

«Презентація навчального закладу – Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»

10.06.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний груповий захід: «Презентація навчального закладу – Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

15:50 11.06.2021