Cонячна електростанція ЦНАПу Шабівської сільської ради

Дата: 12.02.2024 10:46

Нет описания фото.Сфера адміністративних послуг зберігає важливе значення навіть у випадку значних безпекових викликів, в тому числі в умовах війни.

⚡️З метою забезпечення якості та безперервності надання адміністративних послуг, Шабівська сільська рада на чолі з сільським головою Павлом ПАВЛЕНКОМ впродовж 2023 року працювала над енергетичною самодостатністю ЦНАП та адаптації адміністративних послуг в умовах повномасштабної війни.

Для підвищення енергонезалежності ЦНАПу громади, Шабівській сільській раді завдяки Фонду Східна Європа в рамках Програми EGAP вдалося встановити сонячну електростанцію. ✅

🔋Станція забезпечить безперервну роботу ЦНАП з можливістю надавати адміністративні послуги мешканцям громади, незалежно від ситуації в загальній енергосистемі України та сприятиме збереженню енергоресурсів.

🙌Дякуємо команді Програми EGAP та особливо координатору Програми в Одеській області Івану Копиченко.🤝

Проєкт енергонезалежності ЦНАП розроблений швейцарсько-українською Програмою EGAP, що виконується Фонд Східна Європа.

Возможно, это изображение склад лесоматериалов и текст