Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю      проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком 10 вересня 2021р., будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

10:47 31.08.2021

Відділ обслуговування громадян № 4 ( сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області інформує

26 серпня 2021 року з 9.00 до 10.00 години відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія» начальника відділу обслуговування громадян  № 4 (сервісного центру) Ядвіги Гульнур  на тему: «Про надання  послуг органами Пенсійного фонду України та деякі інші питання пенсійного забезпечення».

11:00 19.08.2021

До відома громадян!

16:42 18.08.2021

Повідомлення!

Керівникам підприємств, організацій, управлінь, відділів, директорам шкіл, дошкільних навчальних закладів та мешканцям  громади! Хто бажає вакцинуватися, просимо звертатися за адресою: с. Шабо, вул. Горького, 3. (колишня будівля роддому) тел. 096-163-27-61, 067-846-78-66.

15:20 18.08.2021

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю      проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, 27 серпня 2021р короткотерміново будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

12:09 17.08.2021

Нагадуємо про сплату податку на землю.

Шабівська сільська рада нагадує, про те, що збігає термін сплати земельного податку з фізичних осіб. Просимо своєчасно до 25 серпня 2021 року сплатити  земельний податок до бюджету Шабівської сільської ради. Після збігання терміну сплати земельного податку, з громадян  будуть стягуватись штрафні санкції.

14:09 12.08.2021

Оголошується конкурс!

Шабівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління житлово-комунального господарства і будівництва Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району.

11:18 11.08.2021

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад відділу економіки

Шабівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення 2-х вакантних посад головного спеціаліста відділу економіки, рекреаційної діяльності, туризму та інвестиційної політики Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району.

11:08 11.08.2021

Оголошення для Бритівського старостату!

До відома мешканців та  керівників підприємств, організацій, управлінь, відділів, директорам шкіл та дошкільних навчальних закладів Бритівського старостинського округу! 12.08.2021 року в Бритівському старостинському окрузі Шабівської сільської ради відбудеться «Вакцинальний день». Бажаючим отримати щеплення проти COVID-19 звертатись за адресою:  с.Бритівка, вул. Миру 7, (амбулаторія).

15:55 09.08.2021

УВАГА! СПАЛАХ АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ!

Шановні мешканці Шабівської територіальної громади! На Херсонщині зафіксовано спалах африканської чуми свиней.  Джерелом спалаху хвороби стали дикі кабани на території Національного природного  парку «Нижньодніпровський» та у плавнях поблизу сіл Понятівка та Орлове. Проведено  оперативні  дії з  ліквідації вогнища захворювання та недопущення його подальшого поширення.

15:46 09.08.2021