Оголошення

Відповідно до гл. 24 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 р. №284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою визначення розміру та відшкодування збитків, заподіяних Шабівській сільській раді використанням земельних ділянок без правовстановлюючих документів та внаслідок інших порушень, передбачених законом.

14:56 22.06.2021

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" повідомляє що в зв'язку з необхідністю      проведення планових ремонтних  робіт згідно з затвердженим графіком, 23-24 червня будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення)

08:40 21.06.2021

Графік роботи у червні 2021р

Шабівська сільська рада інформує мешканців територіальної громади, що наступні понеділки (21 та 28 червня) - неробочі дні. 20 червня 2021 року відзначається свято Трійці, а 28 червня 2021 року - День Конституції України. Бажаємо гарних святкових вихідних!

16:07 17.06.2021

Про право інтелектуальної власності на поширення сорту рослин

Важливим напрямом розвитку економіки, зокрема в аграрному секторі, є селекційні дослідження, які є об'єктами інтелектуальної власності та продуктом творчої діяльності людини. Селекція є одним із важливих засобів підвищення продуктивності вітчизняного рослинництва. Закон України «Про охорону прав на сорти рослин» регулює охорону особистих немайнових і майнових прав на сорт.

15:44 16.06.2021

Пряма телефонна лінія з ПФУ

Відділ обслуговування громадян  № 4 ( сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області інформує:

16:39 14.06.2021

Повідомлення про обробку

ТОВ "Агрофірма Шабо" повідомляє, що з 14 червня розпочинається обробка виноградників (препарати Целітель, Самшит, Супресор, Лимонна кислота, Антихрущ).

15:03 11.06.2021

Скликання позачергової сесії

Розпорядженням сільського голови №68/ОС-2021 від 07.06.2021р.оголошується про скликання сьомої позачергової сесії Шабівської сільської ради VIII скликання. З розпорядженням можна ознаймитись за посиланням.

12:49 07.06.2021

Повідомлення про відключення електроенергії

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» повідомляє, що у зв`язку з необхідністю  проведення перемикань на ПС 110 кВ  08.06.2021 буде короткочасно, на 10-15 хвилин відключатися ПС 35/10 кВ «Білгород-Дністровськ».    Приносимо вибачення за заподіяні незручності.

08:00 07.06.2021