Тренінг із управління ресурсами «Життєвий капітал»

Дата: 17.01.2022 12:43

Фото без опису22 січня 2022 року відбудеться соціально-економічний тренінг із управління ресурсами «Життєвий капітал» та спеціалізована консультація «Фінансова грамотність. Фінансове планування розвитку підприємницької діяльності», запрошений спікер - фінансовий консультант-эксперт Гавва Олена.

В рамках заходу підприємці Шабівської територіальної громади мають можливість отримати консультацію з фінансової грамотності та формування ключових фінансових вмінь та навичок з використанням технологій інтерактивної гри.

Захід відбудеться 22 січня 2022 року в приміщенні адміністративної будівлі Шабівської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 63,с. Шабо, Білгород-Дністровський район, Одеська область, ІІ корпус, зал засідань каб. №14. Початок о 10.00 годині.

Запрошений спікер - член Ради Ліги Амбасадорів  фінансової грамотності в Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, фінансовий консультант-експерт Гавва Олена.

До заходу запрошуються представники малого та середнього бізнесу, підприємці, які здійснюють свою діяльність на території Шабівської громади, керівники та працівники комунальних установ, закладів та організацій Шабівської сільської ради, депутати Шабівської сільської ради.

Захід реалізовується за ініціативою виконавчого комітету Шабівської сільської ради у партнерстві з Громадською організацією «Діловий клуб «Партнер».